Túto vec robí počas nakupovania každý, ženu za to ľudia zvozili pod čiernu zem. Je to vraj extrémne nechutné

Dana Kleinová

Reprofoto: Channel 7 / Foto: Pexels

Žena čelí kritike pre niečo, čo ľudia označili za „nechutný čin“. Túto vec pritom v supermarkete robí každý, hoci sa o tom nehovorí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, účastníčka austrálskej reality šou sa na internete dostala pod paľbu kritiky za svoj „nechutný“ čin v supermarkete, v ktorom ona sama nevidí problém a mnohí ďalší s ňou súhlasia. Mnoho ľudí je však pobúrených, pritom je to niečo, čo robí každý, len sa k tomu nepriznáva.

Foto: Naimcbim Woadd, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Zodvihla to zo zeme

Incident sa týkal súťažiacej v austrálskej kuchárskej šou My Kitchen Rules (Pravidlá mojej kuchyne) menom Patricija. V danej epizóde pobehovala po obchode v Queenslande a hľadala ingrediencie, ktoré spolu so svojou kolegyňou z tímu potrebovali na prípravu jedál pre svoje litovské menu.

Keď si Patricija brala veci na prípravu studenej polievky z červenej repy, zobrala z pultu v zeleninovej uličke štyri zväzky šalotky. V zhone však zhodila ďalší zväzok na podlahu. Rýchlo sa zohla, zodvihla ho a potom ho položila späť do regálu. Patricija mala tú smolu, že tento incident zachytila kamera a všetci ho tak mali možnosť vidieť.

Spomínaný čin sa stal virálnym a rozdelil ľudí na dva tábory, keďže niektorí s ním mali problém, zatiaľ čo iní sa priznali, že to robili tiež. Diváci relácie boli pobúrení myšlienkou, že si kúpia zeleninu, ktorá bola na zemi, a vyvolali diskusiu na internete.

Vraj je to nechutné

Najnovšie články