Čerstvá mamička išla cvičiť a zostala zahanbená. Neznáma žena ju skritizovala za nevhodné oblečenie

Dana Kleinová

Foto: Instagram (kylensuttner)/ TikTok (kylensuttner)

Čerstvá mamička ostala zahanbená po tom, čo ju v posilňovni skritizovali za nevhodné oblečenie, ktoré vraj ukazuje príliš. Keďže točí videá o cvičení na sociálne siete, celý incident sa jej podarilo nahrať na video. Ľudia tvrdia, že šlo len o žiarlivosť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Fitness influencerka Kylen Suttner má 21 rokov a len nedávno sa jej narodil prvorodený syn. Na svojom profile zdieľa rôzne momenty z posilňovne, kam sa vrátila ako čerstvá mama a ukazuje tak, ako sa vracia do formy po pôrode. Vo videu s názvom „neukážte to môjmu doktorovi“ napríklad ukazuje, že sa vracia k cvičeniu už 5 týždňov po pôrode. Väčšina jej príspevkov sa tak venuje cvičeniu a najmä rôznym cvikom, ktoré môžu vykonávať aj tehotné ženy. Napriek tomu, že ju jej online komunita zbožňuje, v reálnom svete došlo k incidentu, na ktorý Kylen len tak nezabudne. Informuje o tom Tyla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa kylen FITNESS (@kylensuttner)

Žene sa nepáčil jej dekolt

V novom videu, ktoré sa Kylen podarilo natočiť náhodou, ju oslovila žena, ktorá mala problém s jej oblečením. Počas toho ako influencerka cvičila hrudník, zastavila sa pri nej žena, aby jej povedala, že jej výstrih ukazuje príliš a že jej visia prsia. Čerstvá mamička neváhala a celý incident zavesila na internet s popisom „vyzerá to tak, že je čas postaviť domácu posilňovňu.“ Na videu je jasne vidieť jej oblečenie, pozostávajúce z modrej športovej podprsenky a čiernych krátkych legín.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa kylen FITNESS (@kylensuttner)

Vraj je nezdvorilá

Po tom, čo sa pri nej zastavila neznáma žena, začala medzi nimi konverzácia, ktorá Kylen vyviedla z miery. Namiesto toho, aby mohla v pokoji cvičiť, bola zaskočená otázkou: „Vážne si myslíš, že takto môžeš chodiť po posilňovni?“ Kylen, samozrejme, najprv nechápala, čo tým táto žena myslí, a preto sa jej na to opýtala. Ako odpoveď dostala vysvetlenie, že problémom je jej vršok, na čo sa naň Kylen zahľadela a opýtala sa, čo je na ňom zlé.

„Visia ti prsia,“ vysvetlila cudzia žena. Čerstvá mamička ostala jej argumentom zjavne zaskočená,a skôr než naň stihla zareagovať, žena sa rozhodla pokračovať v kritike. Povedala jej: „Sme na verejnom mieste. Môžeš byť zdvorilá?“ Vtedy to Kylen nevydržala a spýtala sa jej, či žartuje, no žena si stále trvala na svojom a vysvetľovala jej, že jej odev nie je vhodný na verejnosť.

Nenechala sa rozrušiť

Najnovšie články