Žena priznala, že dojčí dieťa svojej vlastnej sestry, takéto reakcie však nečakala. Ľudia sa do nej poriadne pustili

Hyriaková Kristína

Foto: Pixabay

Rodiny si navzájom pomáhajú, strážia si deti, niekedy pomôžu aj s upratovaním a varením. Kedy je však táto hranica prekonaná? 

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Tyla informoval o hviezde sociálnych sietí Emily Boazman, ktorá odhalila, že dojčila dieťa svojej sestry, aby si mohla vybaviť veci, alebo sa v pokoji najesť. Tvrdí, že to bolo niečo, čo prišlo prirodzene. „Videla som, že má problémy a povedala som, že jej pomôžem. Celé to bolo veľmi prirodzené,“ napísala. Mnohí ľudia ocenili jej krok a chválili ju za to, že je nesebecká.

Názory ľudí sa líšia

„Moja mama sa narodila v roku 1931. Susedovi odvedľa sa narodilo dieťa a niekoľko dní nato matka zomrela. Moja stará mama tak dojčila moju mamu a aj susedovo dieťa. Potom boli celý život najlepšie priateľky,“ napísala jedna. Niektorí povedali, že niečo takéto by sa malo normalizovať.

„Kedysi sa to považovalo za normálne, takže nechápem, prečo to tak nemôžeme vidieť aj teraz. Toto je také láskavé.“ Niektorí ľudia však majú s týmto poriadny problém a tvrdia, že je to nechutné a nie je to normálne. „Pred stovkami rokov to však bola norma. Veď je to tá najprirodzenejšia vec na svete. Okrem toho, sme sestry, máme k sebe blízko.“

Niektorí ľudia si však myslia, že by to naozaj nemala byť tabuizovaná téma a ľudia by nemali mať problém o tom hovoriť.

Najnovšie články