Na sociálnych sieťach ju sleduje Rihanna aj Miley Cyrus. 95-ročná babička sa vzoprela starnutiu a stala sa internetovou senzáciou

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (baddiewinkle)

Niektorí ľudia nemajú ešte ani päťdesiat rokov, no ich životná sila je na takej nízkej úrovni, že sa nestačíte čudovať. Iní ľudia už majú aj po sedemdesiatke a tešia sa z každého slnečného dňa. 95-ročná Helen to však povýšila na úplne inú úroveň. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside, inšpiratívna Helen Ruth Elam, známa aj ako Baddiewinkle, sa rozhodla, že sa nebude pozerať na svoj vek a bude žiť život tak, ako sama chce. A to sa týka aj jej štýlu obliekania. Helen sa narodila v roku 1928 a stala sa internetovou senzáciou. Je považovaná za najštýlovejšiu babičku na svete a na sociálnych sieťach ju sleduje viac ako tri milióny ľudí.

Dokazuje, že vek je len číslo

Vždy, keď zverejní nejakú fotografiu, vyvolá tým poriadny rozruch. Má odvážny zmysel pre módu a mnohí ľudia veria, že je hotovým obrazom frázy „vek je len číslo“. Napriek tomu, že hrdo ukazuje svoje biele vlasy, v srdci zostáva mladá, čomu zodpovedá aj jej šatník.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Helen Van Winkle (@baddiewinkle)

Vďaka svojej povahe sa jej žije ľahšie

Svoju energickú a veselú povahu využíva na prekonávanie životných ťažkostí. Práve to, čo k nej ľudí naozaj priťahuje, je jej optimistický a pozitívny prístup. Napriek mnohým vzostupom a pádom zostala vždy dobre naladená a verila tomu, že zle nebude navždy. Helen pritom vo svojom živote čelila mnohým tragédiám. Pri autonehode prišla o syna a jej manžel zomrel na rakovinu. Okrem toho 28 rokov pracovala v továrni, aby uživila svoju rodinu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Helen Van Winkle (@baddiewinkle)

Sledujú ju aj svetoznáme osobnosti

Najnovšie články