Žena si po odchode zo salónu išla oči vyplakať. Neuveríte, ako katastroficky ju kaderníčka ostrihala

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (rosaamazapan)

Návšteva kaderníctva je pre mnohé ženy ako terapia, kedy svojim vlasom poskytnú tú najlepšiu starostlivosť, akú vedia. Niekedy to však dopadne aj tak, že idete zo salónu so slzami v očiach.

Článok pokračuje pod videom ↓

To sa stalo aj jednej žene, ktorá na TikTok-u zdieľala video svojho hysterického plaču kvôli novému účesu, ktorý ani zďaleka nevyzerá tak, ako by si to sama predstavovala. Keď sa Rosa uvidela v zrkadle, išla si oči vyplakať. Z jej dlhých vlasov nezostalo vôbec nič.

Čo hovoríte na ten účes?

„Nenakrúcam sa, keď plačem. Nechápem, prečo to ľudia robia, ale teraz tu len tak sedím a plačem, pretože mám ten najhorší účes všetkých čias. Je to fakt zlé. Ako ma mohla takto ostrihať?“ povedala. Nakoniec sa samozrejme upokojila a povedala, že aj keď do kaderníctva chodí pravidelne, tento raz ju strihala nová kaderníčka. Aj keď jej ukázala obrázky, aký účes chce mať, nepomohlo to.

@rosaamazapan Sorry for the ugly crying and the cussing but mostly sorry for letting you guys see this terrible haircut! Tag @Brad Mondo!#worsthaircutever #haircutfail #howdoifixthis #fml #badhairday #CVSPaperlessChallenge #hairdisaster #bradmondo #viralhaircutfail #salonfail #bradmondosaveme ♬ original sound – rosaamazapan

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rosa Gonzalez (@rosaamazapan)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rosa Gonzalez (@rosaamazapan)

Existuje množstvo žien, ktoré išli po návšteve z kaderníctva s plačom, a to hlavne preto, že mnohé berú svoje vlasy ako korunu, pestujú ich, dávajú si na ne rôzne prípravky a nevedia si predstaviť, že by ich mali mať kratšie. Aj keď mnohým prišiel hysterický výstup ženy už prehnaný, množstvo žien sa s jej reakciou stotožnilo.