Prosba jej dcéry jej zlomila srdce. Má len 12 rokov, no už má problém, ktorému čelia mnohé ženy

Dana Kleinová

Foto: Image by Racool_studio on Freepik

Mamičkina dilema začala, keď sa na ňu jej dcéra obrátila s prosbou. O to viac ju to zarazilo, keď si uvedomila, že za jej problémy čiastočne môže ona.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, mamička ostala rozrušená, keď sa na ňu jej 12-ročná dcéra obrátila s prosbou. Opýtala sa jej totiž, či jej môže kúpiť tvarovaciu spodnú bielizeň po tom, ako videla svoju mamu, ako si ju kupuje na nejakú akciu. A hoci je tvarovacia bielizeň stálicou v šatníku množstva žien, ktoré si ňou upravujú postavu po pôrode, počuť niečo také z úst len 12-ročného dievčaťa je naozaj znepokojujúce. Najmä keď pochytila od vlastnej mamy, že musí skrývať svoje brucho, aby vyzerala dobre.

Foto: Image by Freepik

Navštevovala terapeuta

Mamička zároveň priznala, že v minulosti jej dcéra navštevovala terapeuta, keďže mala problém s tým, ako vyzerá. Už ho však nenavštevuje a mamička si rýchlo uvedomila, že to asi bola chyba. Priznala: „Prišla za mnou tento týždeň a spýtala sa, či by som jej nekúpila tvarovaciu bielizeň. Nejakú som si kúpila, ale potom som si ju neobliekla na nedávnu svadbu a viem, že to jej vnuklo nápad.“

Žena tiež vysvetlila, že zvyčajne neobmedzuje, čo jej dcéra nosí. „Nosí crop topy s vysokými džínsami, čo je bežné aj pre jej rovesníčky. Ale v tomto úprimne neviem, čo robiť,“ vysvetlila mama.

Mamička tiež povedala, že svojej dcére vysvetlila, prečo sa rozhodla neobliecť si na svadbu šaty, ktoré si kúpila. Povedala jej: „Bolo mi v nich strašne nepríjemne a je lepšie cítiť sa pohodlne, ako sa zaoberať vyhladzovaním svojich kriviek.“

Foto: Pexels

Odborníčka radí

Najnovšie články