Evelyn sa odhodlala na ďalšiu veľkú zmenu. Najprv vlasy, teraz postava, neuveríte, koľko chce schudnúť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (evelynjefresh)

Známa slovenská moderátorka vždy bojovala so svojou váhou a niekoľkokrát si kvôli nej schytala aj vlnu kritiky od ľudí v komentároch. Žije pritom aktívny život, no niekedy nie je až taká odhodlaná a rázna, ako by si možno priala. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Slovenská komička a príležitostná herečka Eva Kramerová, známa pod prezývkou Evelyn, sa toto leto rozhodla zmeniť od základov. Hoci zmysel pre humor nestráca, o kilách navyše sa to povedať nedá. Na svojej kondičke Evelyn pracuje už dlho, no teraz sa rozhodla, že bude cvičiť a jesť poctivejšie ako kedykoľvek predtým. Píše o tom na svojom instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Evelyn (@evelynjefresh)

Pôvodný plán sa nepodaril

Evelyn niekoľko mesiacov pridávala príspevky z prechádzok či turistiky, keď si užívala krásnu slovenskú prírodu. Rozhodla sa byť aktívna počas leta a pracovať na svojej postave do plaviek, zatiaľ čo si užívala slnečné dni. K spolupráci so známou značkou napísala: „Aj keď nie som štíhla, stále verím na makanie pre SVOJE najlepšie summer body.“  

Jej pôvodná výzva sa jej však nepodarila. Ako zaznamenal portál Slovakwoman, Evelyn priznala: „Akože boli veľké plány, že tých 15 kíl budem mať dole v auguste. Som mala normálne pripravené veci, že proste sa budem obliekať, a tak. Nestalo sa, lebo veľké plány boli aj veľké problémy a naozaj nič neulahodí vlastne duši viac ako jeden cookies. Malý cookies, veľké kalórie.“

„Musí to ísť dole. Musí to ísť radikálne dole,“ hovorí odhodlaná Evelyn.

Foto: Instagram (evelynjefresh)

Chce schudnúť až 15 kíl

Evelyn sa rozhodla, že bude častejšie chodiť cvičiť, no hlavne sa zameria na diétu. Zároveň priznala, že sa rozhodla zverejniť túto výzvu ako motiváciu pre samu seba, aby sa na to nemohla len tak jednoducho znova vykašľať.

„Je prvý deň školy a ďalší deň pre nás obyčajných ľudí, neštudentov, a ja si hovorím, že aj ja mám chuť niečo začať a normálne idem vyhrotiť výzvu. Bola som si dnes po jedlo, dnes sme dali váženie, neviem čo, veľká nastavovačka. Ja som tak zistila, takto nezistila, vedela som to dobre už dávno, že ale dosť som na to kašlala, že ja takých 15 kg musím schudnúť, že až no,“ priznala ryšavka.

Napriek tomu, že sa jej nepodarilo dodržať pôvodný plán, nevzdáva sa. Je pripravená na sebe pracovať počas zvyšných mesiacov v roku. „Nevadí, do konca roka sú stále štyri mesiace. Štyri mesiace do konca roka, to by v tom čert bol, aby som to nevyhrotila takto,“ uviedla Evelyn.

Najnovšie články