Zvrátený ľúbostný trojuholník starý 12 rokov bol dôvodom rozpadu vzťahu Angeliny Jolie a Brada Pitta. Na vine mal byť člen rodiny

Monizz

Jedna za najkrajších a najsympatickejších dvojíc Hollywoodu Angelina Jolie a Brad Pitt už dlho nie sú spolu a na povrch začínajú plávať nové informácie, ku ktorým sa svedkovia rozpadu vzťahu radšej nechcú vyjadrovať. Za koncom manželstva mal stáť muž, a to teda nie hocijaký.

James Haven, Angelinin brat, mal so sestriným vzťahom s Bradom Pittom problém ešte v jeho začiatkoch. Súrodenci sa kvôli tomu údajne neraz posekali a James sa silou mocou snažil sestru presvedčiť, aby sa s mužom ako je Pitt do ničoho nepúšťala.

Chorý vzťah?

Samotný vzťah medzi Angelinou a Jamesom bol však viac ako zvláštny. Súrodenci boli na sebe aj na verejnosti vždy zavesení, pri odovzdávaní Oscarov sa neraz vášnivo pobozkali. Mnohí ľudia hovorili o niečom, čo už bolo na hranici s incestom. Čím viac sa o takýchto veciach diskutovalo, tým okatejšie si súrodenci prejavovali lásku. Svojim správaním vždy provokovali.

https://www.instagram.com/p/BeGvogFjq5s/?tagged=jameshaven

https://www.instagram.com/p/BdNM0c_j_dw/?tagged=jameshaven

Nie je tajomstvom, že James zastával v Angelininom živote vždy dôležité miesto a o sestru sa staral viac než by bolo prípustné. Kým Angelina a Brad ešte neboli spolu, ľudia zo štábov mali na Jamesa vždy trochu ťažké srdce. Podľa všetkého bol sestriným tieňom, všetkých sledoval, dirigoval a niekedy priam terorizoval. Postaral sa o to, aby sa z natáčaní neodstalo von nič, čo by jeho sestre mohlo uškodiť. Takisto mal vždy naporúdzi múdre rady a zrejme aj vďaka nemu Angelina nemala toľko vzťahov ako jej iné kolegyne z brandže.

https://www.instagram.com/p/BdnkVEajgFY/?tagged=jameshaven

Rovnako, ako bránil rodiacim sa vzťahom, keď bola Angelina mladšia a v herectve ešte len začínala, bránil aj vzťahu s Bradom Pittom, ktorý mu bol podľa svedkov výsostne nesympatický. Považoval ho za príliš sebavedomého a bál sa, že jeho sestru zničí. Hranice únosnosti však prekročil v momente, keď od Angelininých a Bradových detí chcel, aby ho volali familiárne „daddy“, teda tatko.

https://www.instagram.com/p/Bc9r_ERjQDL/?tagged=jameshaven

V čase manželskej krízy, keď bol Brad dlho odcestovaný na natáčaní a Angelina ostala s deťmi doma, James využil situáciu a ocitol sa opäť v sestrinej blízkosti. Po návrate domov sa manželstvo beztak v kríze ocitlo celkom na hrane. Brad sa neskôr vyjadril, že sa nedokáže vyrovnať s tým, akým spôsobom Angelina pristupuje k výchove detí. A to mal byť aj dôvod, prečo začal častejšie piť, čo sa neskôr prehuplo do pomerne veľkého problému.

https://www.instagram.com/p/Bdhnz0pjKXm/?tagged=jameshaven

Za všetkým mal stáť opäť James, ktorý využil situáciu a natlačil sa k Angeline do domácnosti. Dovtedy takú možnosť dlhodobo nemal, pretože buď bola odcestovaná Angelina, alebo manželia natáčali spoločne. Angelina Bradovi odpustila aj narážky na jej brata, snáď aj preto, že sama videla chorobnosť vzťahu, no Brad to údajne nevydržal a na margo častého pitia sa Angeline vyhrozil, že neprestane ak si nevyberie medzi ním a svojím podareným bratom.

https://www.instagram.com/p/Bc2tJAnD1Vr/?tagged=jameshaven

Koniec príbehu je známy. Angelina a Brad sa rozviedli po viac ako desaťročnom vzťahu. Angelina spolu s Jamesom urobili všetko pre to, aby bola starostlivosť o deti zverená výlučne do rúk matky a deti mohli Brada iba navštevovať. Striedavú starostlivosť rozhorčený herec na súde nedosiahol najmä pre argumenty exmanželky poukazujúce na jeho závislosť od alkoholu a neovládateľnosť správania.

https://www.instagram.com/p/Bc5Dhmljdqn/?tagged=jameshaven

Tak sa zdá, že za rozpadom vzťahu bolo viac než len Bradovo pitie. Dokazuje to aj veľavravné mlčanie blízkych z prostredia exmanželov Pittovcov.

Pozri aj: Toto je 10 podivných vecí, ktoré tajne robí takmer každá žena, no verejne sa k nim nikdy neprizná

zdroj: babskeveci.sk (M), ofigenno.com

Najnovšie články