Táto dvojica si myslela, že už nikdy nebude mať deti. No potom sa stalo niečo viac než neuveriteľné

Michal Blaško

Adam a Danielle z Lake Charles v Louisiane sú úplne obyčajným párom, no zažili jedno veľké dobrodružstvo. Pred deviatimi rokmi sa zosobášili a presťahovali sa do Houstonu v Texase. Od začiatku plánovali rodinu a deti a v tom čase to bolo ich jediné želanie. Po ťažkostiach s otehotnením sa im narodilo „vymodlené“ prvé dievčatko. Čo prišlo však potom, to nikto nečakal.

patorcata10
itsabuzzworld.com

To, že po niečom túžime, vždy nestačí. To bol aj prípad tohoto manželského páru. Po roku skúšania počať potomka sa obrátili na odborníkov, kde im bolo povedané, že to bude viac komplikované, ako možno čakali. Začal sa pre nich dlhý proces liečby neplodnosti, množstvo liekov a skúšanie rôznych metód a postupov. Stretávali sa s rôznymi špecialistami no, po čase im došli všetky úspory. Liečenie neplodnosti je totiž veľmi finančne náročné. Manželský pár sa nakoniec rozhodol, že to nechá na osud a že to skúsia ešte raz. Výsledkom bola ich prvorodená dcéra Blayke, ktorá ovládla ich životy na celé tri roky.

patorcata1
itsabuzzworld.com

Túžba mať ďalších potomkov sa však nikdy úplne nevytratila, no rodičia boli šťastní, že majú po dlhoročnom trápení aspoň jednu dcérku. Adam a Danielle vedeli, že ak by chceli mať ďalšie dieťa, museli by podstúpiť znovu celý kolotoč liečby. Nevzdali sa a pustili sa do toho. Teraz už vedeli presne, čo a ako a Danielle bola za dva mesiace znovu tehotná.

patorcata2
itsabuzzworld.com

Keď zistili, že nečakajú jedno, ale rovno 5 detí, boli poriadne prekvapení. Pre šťastných rodičov bolo požehnanie počuť zrazu na ultrazvuku 5 srdiečok. Rodičia mali taktiež nejaké obavy.

patorcata3
itsabuzzworld.com

Predsa len 5 detí naraz, to nie je žiadna sranda. Taktiež lekári boli trochu nervózni a mali obavy o mamičku aj bábätká, preto musela Danielle stráviť veľa času na lôžku pod dohľadom.

patorcata4
itsabuzzworld.com

Pokračovanie na ďalšej strane..

Najnovšie články