Chlapček poslal list svojmu otcovi do neba. O pár týždňov neskôr prišla odpoveď z pošty, ktorú vôbec nečakal

Gabriela Kinčoková

Deti majú tie najúprimnejšie city na svete. Dávajú lásku a nečakajú, že niečo dostanú späť. Najväčšiu lásku cítia ku svojim rodičom. Bohužiaľ, niektorým sa stane, že o rodičov prídu. To sa stalo aj malému Jasemu, ktorému zomrel otec. Blížil sa deň otcových narodenín a preto mu chcel do neba poslať narodeninový pozdrav. To, čo spravili na pošte vás dojme.

Článok pokračuje pod videom ↓

Blížil sa deň otcových narodenín a malý Jase chcel svojmu otcovi poslať list. Prišiel však nato, že samému sa mu to nepodarí. Požiadal teda o pomoc poštára. „Pán poštár mohli by ste vziať toto narodeninové prianie môjmu otcovi do neba, prosím?“ napísal malý Jase na obálku listu.

Celú poštu a všetkých zamestnancov list malého Jasea dojal. Preto sa rozhodli, že mu pošlú odpoveď. A takto znela:

„Milý Jase, po doručení vášho listu sme mali obavy. Preto využijeme túto príležitosť a chceme vás informovať o tom, ako dopadlo doručenie listu pre vášho otca. Bolo veľmi ťažké vyhnúť sa hviezdam a iným galaktickým predmetom na tejto ťažkej ceste,“ píše pošta Royal Mail.

Gepostet von Teri Copland am Mittwoch, 28. November 2018

„Nemusíte sa však obávať, pretože spokojnosť našich zákazníkov a bezpečnosť zásielok je našou prioritou. Budeme sa snažiť, aby váš otec list dostal. Zabezpečíme, aby list dorazil do neba,“ píše ďalej Royal Mail. 

Tento úsmevný list bol podpísaný manažérkou kancelárie Seanou Miliganovou. Po doručení listu mama chlapčeka zverejnila list s krátkym popisom na sociálnu sieť, kde sa stal hneď hitom. „Nedá sa ani opísať to, aké dôležité pre Jasema je, že si myslí, že jeho otec poštu dostane. Mohli ste jeho poštu odignorovať, no vy ste sa toho chytili a vyvinuli ste veľké úsilie pre chlapca, ktorého ste nikdy nevideli,“ napísala mama. 

„Je to dôkazom toho, že ste v Royal Mail pracujú ľudia s veľkým srdcom. Ľudia prosím zdieľajte to, aby všetci vedeli, akí ľudia v Royal Mail pracujú. Ďakujem a Veselé Vianoce všetkým,“ dodala mama.

Gepostet von Teri Copland am Samstag, 8. Juli 2017

Vianoce sú obdobím kedy by si ľudia mali pomáhať viac, než je to bežné. Pomáhať si majú všetci. Nemusí to byť finančná alebo materiálna pomoc. Niekedy aj obyčajné pekné slovo alebo dobrý skutok dokáže človeku dať nádej. A príkladom toho je aj viera, ktorú dala spoločnosť Royal Mail malému Jasemu.

Pozri aj: Za svoje hrdinské skutky chválu nepotrebuje. Herec Ryan Gosling sa posledné desaťročie snaží zastaviť genocídu v Afrike

Gabriela, ladbible.com

Najnovšie články