Už viac nechce strácať čas. 24-ročná česká speváčka bojovala s rakovinou, teraz zverejnila zábery zo svadby

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (patricia_burda_janeckova)

Pred rokom si prešla hotovým peklom. Opernej speváčke Patricii Janečkovej sa podarilo v roku 2010 vyhrať šou Talentmania. Vo februári 2022 fanúšikom oznámila, že bojuje s rakovinou.

Článok pokračuje pod videom ↓

24-ročná speváčka v roku 2010 ľudí ohromila svojím nádherným hlasom, pričom sa zameriavala hlavne na operný spev. Na svojich sociálnych sieťach v roku 2022 oznámila, že bojuje s rakovinou prsníka a zrušila všetky koncerty a predstavenia, ktoré mala naplánované. Sľúbila však, že sa spevu nevzdá, čo aj dodržala.

Upozornila na prevenciu

„Drazí přátelé, tento rok měl být plný krásných koncertů a divadelních představení. Všechno je jinak. Před pár dny jsem od lékařů zjistila, ze mě čeká velký boj. Rakovina byla, je a bude mezi námi a i když jsem si vždy myslela, ze mládí rovná se zdraví, není tomu tak. Výsledky biopsie prokázaly zhoubný nádor prsu.“

„S těžkým srdcem musím na čas opustit jeviště a zrušit všechny koncerty, abych mohla naplno bojovat a léčit se. To ale neznamená, ze přestanu zpívat! Hned jakmile budu mít sílu, budu pro vás zpívat a nahrávat. Mě jen tak něco nedostane! Život jde dál a já věřím, ze tento boj s pomoci lékařů vyhraju a zase se vrátím v plné síle. Všem přeji hodně zdraví, mějte se rádi a hlavně nezapomeňte a dbejte na prevenci!“ napísala vtedy.

Bola z nej krásna nevesta

Teraz prežíva oveľa krajšie obdobie. Pred pár mesiacmi na sociálnych sieťach informovala o zásnubách s krásnymi slovami „nie je čas, strácať čas“. Nedávno sa dočkala a zobrala si za manžela svojho dlhoročného priateľa, herca Vlastimila Burdoa, ktorý bol pri nej počas ťažkých chvíľ. Na instagrame taktiež zverejnila krásne fotografie zo svadby a bola z nej skutočne nádherná nevesta.

Najnovšie články