Meghan Markle oslavuje veľký návrat. Keď sa objavila na verejnosti, všetkým padla sánka

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Meghan Markle sa objavila na verejnosti v plnej paráde a zdá sa, že už sa viac nechce skrývať za nevýrazné farby. Pre posledný večer hier Invictus Games v Düsseldorfe sa rozhodla pre zelené šaty.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Mail, 42-ročná vojvodkyňa zo Sussexu stavila na šaty od Cult Gaia za 830 libier. Pripojila lodičky Aquazzura za 525 libier, ktoré v poslednom čase nosí pravidelne. Meghan pre tento raz zvolila svoj charakteristický drdol a ukázala kruhové náušnice Kimaï v hodnnote 595 libier, ktoré už raz na Invictus Games mala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Royal Fashion Police (@royalfashionpolice)

Poriadne drahý outfit

Okrem toho pripojila prsteň Lorraine Schwartz v hodnote 62 000 libier, ktorý bol vyrobený z diamantov a náramok Cartier Love stál 5 000 libier. Elegantné šaty mali na sebe vzorované čipky a krásne kvetinové vzory. Meghan tiež predviedla svoju prirodzenú krásu a zvolila jednoduchý mejkap s linkou a maskarou. Na záverečnom ceremoniáli sa spolu s Harrym predviedli ruka v ruke. Harry mal na sebe elegantný čierny oblek aj s čiernou košeľou, avšak pre ležérnejší vzhľad si nechal rozopnuté gombíky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dress Like a Duchess (@dresslikeaduchess)

Užívali si obrad

Harry Meghan objímal a užíval si obrad. Meghan počas ceremoniálu nevedela skryť svoju hrdosť, keď sa tím USA objavil na pódiu. K veľkému potlesku sa pridal aj princ Harry zo svojho sedadla v prvom rade a vyšiel tiež na pódium, aby poďakoval ľuďom za to, že prišli.

Najnovšie články