Svetoznámy pár náhle prišiel o bábätko. Na sociálnych sieťach zverejnili srdcervúce fotky

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (chrissyteigen)

Len pred niekoľkými dňami sa s fanúšikmi podelila o informácie o svojom tehotenstve. Najnovšie však fanúšikov šokovala srdcervúcou správou.

Článok pokračuje pod videom ↓

34-ročná Chrissy Teigen museli v nemocnici hospitalizovať po tom, ako začala veľmi krvácať. Ako uvádza portál Ladbible, lekári zistili, že má slabú placentu. Svetoznáma modelka tvorí pár s populárnym spevákom Johnom Legend a spolu majú už dve deti. Na tretieho potomka sa veľmi tešili, avšak o dieťatko prišli. O túto správu sa podelili na sociálnych sieťach aj so svojimi fanúšikmi. Otvorene to zdieľali na sociálnych sieťach aj kvôli tomu, aby dodali odvahu párom, ktoré si prešli či prechádzajú niečím podobným.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Srdcervúce slová

„Sme v šoku a prežívame takú obrovskú bolesť, o ktorej ste len počuli, ktorú sme doteraz nepocítili. Krvácanie sme nemohli zastaviť a tak sa nepodarilo bábätku dať potrebné živiny, napriek množstvu krvi, ktorú mi podali. Nebolo to dosť… Mená pre deti sme vždy vyberali na poslednú chvíľu, väčšinou už boli na svete, predtým než sme išli z nemocnice. Tohto malého sme však začali už v bruchu volať Jack. Takže, pre nás bude vždy Jack. Veľmi sa snažil, aby bol súčasťou našej rodiny a navždy bude,“ napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

Odkaz do neba

„Jackovi- je mi veľmi ľúto, že prvé chvíle tvojho života sprevádzalo toľko komplikácií a nevedeli sme ti dať domov, ktorý si potreboval na život. Vždy ťa budeme ľúbiť.“ Chrissy poďakovala všetkým ľuďom, ktorí im posielajú pozitívnu energiu a podporu a taktiež tým, čo na nich myslia a modlia sa za nich. Zároveň sú obaja veľmi vďační za svoje dve deti, Lunu a Milesa, ktorí ich život robia krajším. Hoci ich najbližšie týždne čakajú dni plné smútku, aspoň sa budú môcť objímať a vážiť si jeden druhého.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen),

„Sme takí vďační za život, ktorý máme, za naše úžasné deti, Lunu a Milesa a za všetky krásne veci, ktoré sme zažili. Ale nie každý deň svieti slnko,“ napísala.