Nevadia im strie ani ženské krivky. Toto je 15+ vecí, ktoré si tajne všímajú na ženách všetci muži

Gabriela Kinčoková

Každá žena sa usiluje o to byť v očiach mužov dokonalá. Túto skutočnosť zachytili ako aj módny priemysel tak aj kozmetický. Ženy sa čoraz viac módne obliekajú a starajú o seba. Muži však veľakrát nevedia oceniť snahu žien alebo si to vôbec nevšimnú. Nevenujú pozornosť detailom. Uskutočnil sa teda prieskum a 15 sa spýtalo čo ich na ženách najviac zaujme a čomu venujú naozaj pozornosť.

#1 Parfém

Foto: unsplash

Prvý bod, na ktorom sa zhodla skoro väčšina mužov z prieskumu bol parfém. Mužom sa páči keď žena dobre vonia. Avšak parfému by nemalo byť veľa a rozhodne by nemal byť veľmi prenikavý. To mnoho mužov odrádza.

#2 Lak na nechty

Foto: unsplash

Tento bod priniesol už rozličné názory. Skupina mužov uviedla, že si lak na nechty na ženách nevšímajú. Druhá polovica však povedala, že je to vec, ktorú si všimnú medzi prvými. Muži uviedli, že si všimnú či sú nechty upravené a nalakované, ale extrémnu cenu tomu nepridávajú. Väčšina z nich sa však zhodla na tom, že dlhé a lesklé nechty ich nepriťahujú.

#3 Obočie

Foto: unsplash

Takmer všetci muži z prieskumu povedali, že sa im nepáči keď má žena nakreslené obočie. Vo všeobecnosti však muži práve tomuto detailu nevenujú príliš veľa pozornosti. Niektorí však povedali, že práve obočie dokáže vyzdvihnúť rysy ženskej tváre.

#4 Riasy

Foto: unsplash

Štvrtý bod rozdelil mužov na dva tábory. Prvá polovica si myslí, že umelé riadny dokážu spraviť ženy viac ženskými, sexy a zvodnými. Druhá polovica bola názoru, že umelé riasy vyzerajú neprirodzene a tak ženám uberajú na kráse. Ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí.

#5 Make-up

Foto: unsplash

Téma, o ktorej otvorene rozprávali všetci chlapi bol make-up. Pri žiadnej z tém neboli tak výreční ako pri téme make-up. Mnoho mužov povedalo, že jasné rúže s pestrými farbami nevyzerajú vôbec dobre! Prirodzené riasy, jemne urobené obočie a prirodzené pery je podľa väčšiny mužov to, čo by mali ženy nosiť.

#6 Akné

Foto: unsplash

Ráno vstanete a vidíte na čele obrovskú vyrážku. V tej chvíli by ste svoje rande najradšej zrušili a nevyšli nikdy z domu. Avšak reakcia opýtaných vás prekvapí. Muži berú vyrážky ako vec, ktorá tu jeden deň je a na druhý deň zmizne. Väčšina mužov na toto vôbec neberie ohľad a nevšímajú si to.

#7 Nohy, ktoré nie sú úplne hladké

Foto: unsplash

V tomto bode muži berú na ženy obrovský ohľad. Muži sú zmierení so skutočnosťou, že ženy jednoducho nemôžu mať vždy hladké nohy bez jediného chĺpku.

#8 Špinavé topánky

Foto: unsplash

V skutočnosti tento bod nevyvoláva také rozhorčenie u mužov. V prípade, že je to nejaká malá špina, muži tomu nebudú venovať pozornosť. Avšak ak máte topánky poriadne špinavé nezanechá to v mužoch veľmi dobrý prvý dojem!

#9 Nevyžehlené oblečenie

Foto: unsplash

Rovnako ako to bolo u topánok, muži nezameriavajú svoju pozornosť na pokrčenú bielizeň. Ak však žena má poriadne pokrčené a nevyžehlené veci pre mužov je to signál, že asi nebude dobrá žena v domácnosti!

#10 Opotrebované oblečenie

Foto: unsplash

Niektorí z mužov povedali, že je to vec, ktorú si vôbec nevšímajú a neuvažujú nad tým. Druhá polovica však povedala, že keď vidia ženu v opotrebovaných veciach je to pre nich znamenie, že sa o seba veľmi dobre nestará.

#11 Strie

Foto: unsplash

Veľa ľudí dodnes možno netuší čo sú strie a ako vlastne vznikajú. Väčšina mužov však strie pozná a nemyslia si, že je to niečo strašné. Strie sa objavia v prípade keď rýchlo naberiete na váhe alebo ste tehotná. Muži však strie neriešia.

#12 Väčšie bruško

Foto: unsplash

Dámy, konečne vydýchnite! 90% mužov si ani len nevšimne ak máte o čosi väčšie brucho. Samozrejme nehovoria o extrémnej nadváhe, ale ploché brucho nie je až taká lákavá ponuka pre pánov.

#13 Vlasy nemusia byť vždy čerstvo umyté

Foto: unsplash

Muži nevenujú vlasom až takú pozornosť pokiaľ nie sú značne mastné. Ak ste sa pred rande osprchovali a vaše vlasy vyzerajú stále čerstvo a dobre tak nie je žiadny problém! Ak však vaše vlasy vyzerajú značne mastné a neupravené, ľudom okolo vás sa to nebude páčiť.

#14 Pekné spodné prádlo

Foto: unsplash

„Nájdite muža, ktorý by si nevšimol krásne spodné prádlo!“ to povedali takmer všetci muži. Do spodnej bielizne sa rozhodne oplatí investovať.

#15 Nadávanie

Foto: unsplash

Už dlhé roky sa diskutuje o tom, že žena ako jemné pohlavie by rozhodne nemala nadávať. Avšak opýtaní mali rozličné názory. Jeden z mužov povedal, že keď žena občas nadáva je to dobré. Vraj to z nej robí človeka a cíti sa s ňou na rovnakej vlne. Iní si mysleli, že ženy sú dámy a nadávať by nemali pretože im to nepristane. Mnoho mužov to však nerieši.

#16 Fajčenie

Foto: unsplash

Takmer 80% mužov povedalo, že im vadí ak žena fajčí. Existujú však výnimky kedy si muži myslia, že je to normálna vec a žena má tiež právo fajčiť. Druhí si myslia, že je to neprípustné.

Mnoho mužov však tvrdí, že vyššie uvedené body nie sú obrovská katastrofa. Ak sa nájde žena, ktorá má špinavé topánky a nadáva určite ju kvôli tomu neopustí. Sú to len jednoduché body, ktoré nám pomáhajú vidieť samé seba očami mužov.

Pozri aj: Ich láska trvá už roky, no súkromie si prísne strážia. Toto je 10 najstabilnejších párov šoubiznisu, ktoré sa ľúbia ešte viac ako kedysi

Gabriela, brightside.me

Najnovšie články