Zohavené telo obete viselo zo stropu. Vyšetrovaním brutálneho činu sa naplnili najhoršie obavy

SITA

Ilustračná foto: needpix

Ešte minulý rok vstúpili vyšetrovatelia do domu páchateľa, kde našli zo stropu visieť telo nevinnej obete. Keďže bola obeť zohavená, skúmali sa príčiny smrti. Naplnili sa najhoršie obavy. Páchateľ začal medzičasom niektoré časti tela konzumovať.

Článok pokračuje pod videom ↓

Obyvateľ amerického štátu Michigan, ktorý v decembri zabil a následne začal konzumovať telo 25-ročného Kevina Bacona, nie je mentálne spôsobilý postaviť sa pred súd. V utorok o tom s odvolaním sa na posudok michiganského Centra pre forenznú psychiatriu informoval advokát obvineného Douglas Corwin. Pred súdom, ktorý by sa mal začať vo štvrtok, sa tak obvinený objaví až po tom, čo podstúpi liečbu, ktorá by mohla upraviť jeho zdravotný stav, dodal Corwin.

Mark Latunski z mestečka Bennington, vzdialeného 145 kilometrov na severozápad od Detroitu, je obvinený zo zabitia svojho 25-ročného partnera, s ktorým si predtým dohodol rande cez službu Grindr. Policajti našli telo obete visieť zo stropu v Latunského dome, a tiež zistili, že páchateľ medzičasom skonzumoval niektoré časti tela obete.