Vojvodkyňa Kate si svojím šľachetným gestom okamžite získala srdcia celého sveta! Pozrite sa, čo sa rozhodla urobiť len pár mesiacov pred pôrodom

KatkaR

Nielen Veľká Británia, ale takmer celý svet je momentálne vo veľkom očakávaní, nakoľko s významnými udalosťami kráľovskej rodiny sa akoby roztrhlo vrece. Kým princ Harry a Meghan sa snažia zariadiť všetko, aby bola ich májová svadba perfektná, princ George a princezná Charlotte sa nevedia dočkať svojho 3. súrodenca. Samozrejme, plní očakávania sú aj William a vojvodkyňa Kate, ktorá sa rozhodla spríjemniť si čakanie dobročinnosťou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Keď vojvodkyňa z Cambridge oznámila svoje tehotenstvo, široká verejnosť sa obávala o jej zdravotný stav, keďže sa na chvíľku prestala objavovať na oficiálnych podujatiach. O mesiac neskôr sa jej stav zlepšil a všetko sa dalo znova do poriadku.

Kate sa začala znova zúčastňovať na všetkých udalostiach a podujatiach a v médiách sa objavujú fotografie zachytávajúce zaoblené bruško vojvodkyne. Čím bližšie je deň D, tým viac sa šepká o spôsobe, akým pôrod prebehne.

View this post on Instagram

For yesterday’s engagements, the duchess wore a double dose of Seraphine; the ‘Natasha’ cashmere coat and the ‘florrie’ Maternity dress. Both pieces were previously worn by the duchess during her pregnancy with Charlotte, and if the dress looks really familiar it’s because Catherine recycled it only 2 weeks ago. Priced at $300 and $110 respectively, both items are still available for purchase online. HRH brought back her Jaeger ‘Kate’ bag ($200), Jimmy Choo ‘Georgia’ block heel suede pumps ($625) and her diamond and sapphire drop earrings. Everything the duchess wore yesterday was recycled from previous engagements, most of which are signature pieces in her wardrobe. #katemiddleton

A post shared by Duchess Of Cambridge (@hrhduchesscatherine) on

Zdroj z okolia nedávno prezradil, že vojvodkyňa porodí svojho najmenšieho potomka v nemocnici, kde dala život aj princovi Georgeovi a princeznej Charlotte. Avšak, v posledných dňoch sa objavili špekulácie, že Kate by mohla rodiť aj doma. “Kate svojim priateľom prezradila, že by chcela rodiť v domácom prostredí. Prebrali to aj s Williamom, a on ju v tom podporuje. To znamená, že by sa mohli vyhnúť zbytočnej pozornosti médií, ako to bolo pri narodení Georgea a Charlotte,“ dodal zdroj.

Napriek tomu, že kráľovské pôrody sú v londýnskej Nemocnici sv. Márie takmer tradíciou (keďže sa tu narodili aj princ William a Harry), nebolo by nič zlé na tom, keby sa Kate rozhodla rodiť v pohodlí domova. Kráľovná Alžbeta sa napríklad narodila v londýnskom sídle svojho starého otca.

Kate sa počas čakania na svojho tretieho aprílového potomka rozhodla urobiť krok, ktorý zahrial pri srdci nielen obyvateľov Veľkej Británie.

Pred štyrmi mesiacmi navštívila svoju kaderníčku, ktorá jej navrhla zmenu účesu – konkrétne skrátenie jej vlasov. Kate súhlasila a počas sedenia v kaderníckom kresle v jej hlave skrsla myšlienka darovania vlasov na charitu.

View this post on Instagram

Whoops. #Littleprincesstrust

A post shared by @ harrystyles on

Približne 20 centimetrov anonymných vlasov teda putovalo do fondu, ktorý z nich vyrobí parochňu pre dievčatko trpiace rakovinou. “Je pekné pomyslieť si, že niekde tam vonku je dievča, ktoré nosí vlasy skutočnej princeznej!“ dodala na margo krásneho gesta kaderníčka manželského páru.

Čo si myslíte o solidárnom a empatickom geste vojvodkyne Kate? Rozhodli ste sa niekedy podporiť charitatívnu organizáciu podobným spôsobom? Prípadne sa vo vašom okolí nachádza osoba, ktorá svojimi vlasmi niekoho obdarúva pravidelne? Dajte nám vedieť.

Pozri aj: Motúz začala zliepať lepidlom a vytvorila niečo úžasné! Nikdy by som si nemyslela, že s pomocou motúzov dá vytvoriť takáto nádhera!

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com