Po otcovi zdedil túto jednu vec. Už je jasné, na koho sa malý Archie, syn Meghan a Harryho podobá viac

Hyriaková Kristína

Foto: archív TASR

Odkedy sa princovi Harrymu a vojvodkyni Meghan narodil syn Archie Harrison, všetci ľudia špekulovali nad tým, na koho sa viac podobá a na koho sa bude podobať, keď trochu vyrastie. Podľa People to však vyzerá tak, že je jasné, na ktorú stranu rodiny sa Archie poddal. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Je po svojom otcovi

Podľa zdroja, od ktorého sa odráža portál je malý Archie veľmi šťastné dieťa. „Je to veľmi rozkošné dieťa..“ Dokonca zdroj prezradil aj to, že syn Meghan Markle a princa Harryho zdedil po svojom otcovi jeho typický znak a síce ryšavé vlasy. „Má krásne bacuľaté nôžky a na hlave chumáčiky ryšavých vlasov.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sussex Squad Vee (@sussexsquadvee),

Deti sa menia každým dňom

Len dva dni po tom, ako sa malý Archie narodil sa jeho šťastných rodičov pýtali, na koho sa viac podobá, no vtedy si neboli istí. „Stále to skúšame zistiť,“ povedala. „Každý hovorí, že bábätká sa menia z týždňa na týždeň. Takže celý tento proces sledujeme. Naozaj sa mení každým dňom,“ povedal Harry.

Drobné radosti detstva

Podobne ako William a Kate, tak aj Meghan a Harry sa budú snažiť Archieho vychovávať v čo „najnormálnejšom“ prostredí a chcú mu dopriať detstvo, ktoré by malo mať každé dieťa. Podľa zdroja sú deti princa Williama a Kate veľmi veselé, živé a šťastné deti a Kate je naozaj dobrá mama. Hoci kráľovské deti boli väčšinou vychovávané v izolácii, bola to práve princezná Diana, ktorá chcela Williamovi a Harrymu dopriať drobné radosti z detstva. Taktiež robila všetko preto, aby so svojimi deťmi strávila čo najviac času.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓓𝓾𝓬𝓱𝓮𝓼𝓼 𝓸𝓯 𝓢𝓾𝓼𝓼𝓮𝔁 ♡ (@sussex.meghan),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 💖SIMPLY ROYAL LOVE💖 (@simply_royal_love),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Markle & Prince Harry (@_meghan_harry),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeb Belle (@celebbelle),

Turné na jeseň

Hoci to bolo v tej dobe neslýchané, práve ona zobrala ročného Williama na kráľovské turné. Podľa jej vzoru sa tak neskôr rozhodli aj William a Kate a na jeseň pôjde na svoje prvé kráľovské turné do Afriky aj malý Archie. Bude to ich prvé oficiálne turné ako rodina.

Najnovšie články