Malo to byť miniprasiatko, no je z neho riadna sviňa. Takto vyzerá domáci miláčik Zuzany Plačkovej

Dana Kleinová

Foto: Instagram (queen.plackova)

Okrem huňatého psíka vídali fanúšikovia Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného na rodinných fotkách aj prasiatko. To sa stalo členom ich rodiny ešte v roku 2021.

Článok pokračuje pod videom ↓

Malo to byť miniprasiatko, no Tinky postupne rástol a z malého prasiatka, ktoré ešte v roku 2021 nosila na rukách Zuzana, sa v roku 2022 stalo prasiatko, ktoré nosil už len René. Potom s ním na čas prestali pridávať fotky a ľudia sa pýtali, čo sa s Tinkym stalo. Teraz je už však všetko jasné, keďže takéto prasa by rozhodne nikto v obývačke mať nechcel.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Poriadne vyrástol

Zuzana a René si zaobstarali miniprasiatko za nemalé peniaze. Navyše aj potom do neho investovali tisíce eur a brali ho prakticky ako člena rodiny. Tinkymu dokonca spravili aj vlastný profil na sociálnej sieti. Práve tam písali, že Tinky bude mať do 10 kíl, no po pár mesiacoch zistili, že všetko je inak – keď ho zvážili, prasa vážilo 47 kíl. Dnes je však ešte väčšie a do obývačky by sa im len ťažko vošlo.

„Tinky žije a je o neho veľmi dobre postarané, má veľa papanička a o týždeň mu dôjde prasnica,“ pochválil sa najnovšie René s fotografiou spokojného prasaťa.

V komentároch dostal otázku, či so Zuzanou nejako riešili to, že zaplatili kopu peňazí za miniprasiatko a dostali obyčajné a René pohotovo reagoval. „Mám ho od kamoša a dodnes mi neodpisuje hahaha ale nie, vieš čo je to už asi jedno, nie som ten typ, že by som ho dal teraz kvôli tomu utratiť, ale spravil som to, aby sa mal v živote dobre. Stále ho beriem, že to bol môj domáci miláčik,“ napísal influencer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RENE STRAUSZ (@rene.rendy)

Najnovšie články