Ďalší konflikt medzi kráskami z Ruže pre nevestu. Posielajú si ostré odkazy, čaká ich súboj?

Dana Kleinová

Foto: Instagram (priscill.barber)

Už čoskoro sa kráska z Ruže pre nevestu objaví v ringu. O súboji sa diskutovalo mesiace a dokonca vyzvala aj svoju kolegyňu zo šou, ktorá vyzerala, že by do toho naozaj išla. Teraz kvôli tomu vznikol ďalší konflikt.

Článok pokračuje pod videom ↓

FIGHT NIGHT CHALLENGE zverejnili šokujúcu správu. Tmavovláska z Ruže pre nevestu Priscilla sa už čoskoro objaví v ringu. Meno jej súperky však ešte nie je známe, a tak ľudia okamžite začali tipovať Petranu. S Priscillou už dlho totiž vedú spor o tom, že by sa spolu pobili, no vždy sa pri tom objavilo nejaké ale. Petrana na tieto domnienky, samozrejme, zareagovala a strhol sa z toho ďalší konflikt medzi kráskami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FIGHT NIGHT CHALLENGE (@fightnightchallenge)

Ako vlastne celý konflikt začal?

Po skončení šou sa krásky objavovali v rôznych článkoch, poskytovali rozhovory a niekoľkokrát sa objavili aj na platforme YouTube. Pred dvoma mesiacmi navštívila Priscilla podcast Snami Oskiho Baramiho a hovorila tam o tom, ako začal ich konflikt s Petranou. Ten podľa jej slov vyhrotila Petrana, keďže Priscilla ju oslovila v súkromnej správe a práve vďaka víťazke Ruže pre nevestu sa tento konflikt dostal na verejnosť.

„Zase sa hráš na chudinku,“ v takomto znení poslala Priscilla správu Petrane, reagujúc na jej príbehy na sociálnej sieti, v ktorých vysvetľovala, že zažívala počas šou náročné obdobie.

Výzva na súboj

Najnovšie články