Jennifer Lopez svojimi slovami prekvapila mnohých fanúšikov. Prezradila, kvôli čomu sa cíti vinná

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Jennifer Lopez)

Známa speváčka vysvetlila, aké to je, keď má dieťa slávnych rodičov. Jennifer Lopez prezradila, že je to pre jej deti náročné a že sú kvôli nej bežne súdené verejnosťou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Jennifer Lopez, známa ako JLO, vo videu pre Audacity vysvetlila, ako jej sláva ovplyvnila vzťahy jej detí s ostatnými. Priznala, že si uvedomuje, že to nie je niečo, s čím sa veľa ľudí dokáže stotožniť, no ona so svojimi deťmi súcití, keďže vie, že to zapríčinila ona. Píše o tom HUFFPOST.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Nie je to jednoduché

„Byť dieťaťom slávnym rodičov naozaj nie je niečo, čo by mnohí ľudia pochopili. Ja s nimi súcitím, pretože si to nevybrali,“ povedala Jennifer o svojich deťoch, pätnásťročných dvojičkách Maxovi a Emme. Tie má speváčka s bývalým manželom Marcom Anthonym.

„Len teraz mi začali hovoriť, ako sa k nim ľudia správajú,“ pokračovala JLO. Vysvetlila, že v momente, ako jej deti vojdú do miestnosti, všetci si ich automaticky spoja s ich rodičmi. Povedala: „Nevidia ich takých, akí sú. A myslím si, že to pre nich musí byť naozaj ťažké.“ 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Cíti vinu

Speváčka vysvetlila, že každý sa stretáva so škatuľkovaním, no pre jej deti je to o čosi náročnejšie, keďže potrebujú byť samy sebou, zatiaľ čo čelia názorom cudzích ľudí.

„Vedia, že sú pod mikroskopom a je to náročné. Pravdepodobne to nie je niečo, s čím sa ľudia veľmi dokážu stotožniť, pretože tomu veľa ľudí nerozumie,“ povedala Jennifer. Zároveň dodala, že im to spôsobila ona sama a cíti sa byť vinná.

„Chcem ich pred všetkým chrániť,“ priznala speváčka, ktorá chráni súkromie svojich detí už len tým, že ich väčšinou nezdieľa na sociálnych sieťach, s výnimkou príspevkov k ich narodeninám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Aké je byť mamou tínedžerov

Najnovšie články