Jasmina Alagič ukázala veľkonočnú výzdobu a opäť nesklamala. Keď uvidíte, čo všetko má doma, nebudete veriť

Dana Kleinová

Foto: Instagram (jasmina_alagic)

Obľúbená moderátorka je známa tým, že má rada vyzdobený svoj dom, či už ide o jesennú, vianočnú alebo veľkonočnú výzdobu. A vyzerá to tak, že k Vrbovským tento rok prišla Veľká noc skôr.

Článok pokračuje pod videom ↓

Už čoskoro začne na Slovensku jar a spolu s ňou sa ľudia chystajú aj na veľkonočné sviatky. Inak to nie je ani u známych osobností a Jasmina Alagič opäť nesklamala, keď ide o výzdobu. V minulosti ľudia mohli obdivovať jej jesennú výzdobu a rovnaká firma, na ktorú sa vždy obráti, tiež robila vianočný stromček mnohým celebritám, či už šlo o Máriu Čírovú alebo Zuzanu Plačkovú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Všade samá mrkva

Jasmina si nechala spraviť výzdobu od firmy Venčeky.sk a opäť raz ju nesklamali. A tak ako firma zvykne k rôznym výzdobám pridávať postavičky zvieratiek, tak nechýbali ani v tomto prípade a Jasmine do domácnosti pribudli rozkošní zajačikovia. Celé dvere jej navyše zdobia mrkvy, ktoré si vysnívala samotná moderátorka.

„Jasminke sme tento rok pripravili veľkonočnú výzdobu podľa jej priania, plnú zelene a mrkvičiek. Na dvere sme pridali kvetinový venček, aby sme osviežili dizajn vchodových dverí a po celom dome sme rozmiestnili našich 1 metrových zajačikov. Veľká noc už môže prísť,“ opísali svoju prácu na oficiálnom profile firmy.

Ak teda chcete pocítiť jar už predčasne, určite zavítajte na Jasminin profil a pokochajte sa touto veľkonočnou nádherou. Vyzerá to navyše tak, že pri tejto výzdobe sa Jasmina vyhne kritike, keďže ľudia nešetrili slovami chvály a najviac ich potešili práve rozkošné zajačiky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @venceky.sk

Najnovšie články