Ukázala svoju postavu pred päťdesiatkou a všetkých ohromila. Takto sa udržiava vo forme Eva Longoria

Dana Kleinová

Foto: Instagram (evalongoria)

Známa herečka ohúrila svojich fanúšikov, keď sa ukázala v čiernom tielku a zapózovala, ukazujúc tak pevné bicepsy. Je vidieť, že sa udržiava v skvelej forme a pracuje na seba, zatiaľ čo vášnivo fandí tenisu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, 48-ročná Eva Longoria sa objavila na tenisovom podujatí v čiernom tielku Casa Del Sol. Eva je fanúšičkou tenisu a prišla sa pozrieť na zápas medzi Američankou Danielle Collins a Sachiou Vickery v Zapopane. Predtým, ako sa začala tenisová dvojhra žien, stihla sa prihovoriť fanúšikom v dave, pričom predvádzala svoje pevné svaly, keď zdvíhala ruky do vzduchu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Fan Page✨ (@evalongorianews)

Ide do toho naplno

Eva Longoria je energická žena, ktorá vnáša vášeň do všetkého, čo robí – od jej aktivizmu až po herectvo. Nie je také prekvapivé, že rovnakú zapálenosť vnáša aj do cvičenia a starostlivosti o svoju postavu. Potvrdzujú to aj jej fotky v plavkách, na ktorých vždy vyniknú jej vypracované nohy. Píše o tom portál Women’sHealth.

Po pôrode svojho syna Santiaga v roku 2018 si Eva vzala nejaký čas na to, aby sa vrátila k svojej fitness rutine, a rozhodla sa dať svojmu telu dostatok času na riadne uzdravenie. Ako sama povedala, priviedla na svet nový život, a tak nemôže byť príliš náročná na svoje telo, ktoré toto umožnilo. Keď sa však vrátila späť do posilňovne, jej tréningy boli naozaj intenzívne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Robí všetko, čo sa dá

Najnovšie články