Internetom koluje virálne video Kate Middleton. Za toto ju budete zbožňovať ešte viac

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Vynikajúce video princeznej Kate koluje sociálnymi sieťami a jej fanúšikovia ju za to majú radi ešte viac. Na TikTok-u má už viac ako milión zhliadnutí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál People, zábery pochádzajú ešte z februára minulého roka, kedy bola na oficiálnej návšteve v Dánsku s kráľovnou Margrethe a korunnou princeznou Mary v oficiálnom sídle, paláci Christiana IX. Kráľovná natiahla ruku, aby k sebe prizvala Kate bližšie na fotografiu.

Ľudia na sociálnych sieťach sa bavia

Kate sa elegantne priblížila k členom kráľovskej rodiny veľmi vtipným štýlom, keďže sa trošku šmýkala na pätách. Video zverejnili na TikTok-u a stalo sa virálnym. „Nechápem, že toto dokázala v opätkoch,“ napísal jeden komentujúci. „Tak toto urobím nabudúce, keď sa budem s niekým fotiť.“

@the.royal.watcher #fyp #katemiddleton #katemiddletonstyle #princessofwales #princewilliam #williamandkate #coronation #royalfamily #princess ♬ sonido original – Chuy Gabriel JP

Významná návšteva

Toto video vzniklo posledný deň jej turné po Dánsku, čo bolo pre kráľovskú rodinu veľmi významné. Po dlhej dobe bola na turné sama, naposledy sa takto objavila v roku 2017 v Luxembursku. Výlet do Dánska bol pre Kate šancou dozvedieť sa viac o Dánsku ako o krajine, ktorá je veľmi blízkym spojencom Veľkej Británie.

Okrem toho sa zaoberala tým, že práve Dáni podporujú rozvoj v ranom detstve, podporujú duševnú pohodu dieťaťa popri fyzickom zdraví a využívajú silu prírody, vzťahov a hravého učenia v prvých rokoch života. Kate navštívila aj univerzitu v Kodani a okrem toho zažila aj zábavnú cestu v LEGO Foundation Playlab, kde opäť všetkých pobavila, keď sa spustila na obrovskej šmýkačke.

Najnovšie články