Detaily o pohrebe Matthewa Perryho vás chytia za srdce. Na rozlúčke znel okrem plaču aj smiech

Dana Kleinová

Foto: Instagram (mattyperry4)

Uskutočnil sa pohreb známeho herca, kde nechýbali jeho kolegovia z branže. Vďaka veselým historkám však na jeho pohrebe neodznel len plač, ale aj smiech.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, blízky priateľ Matthewa Perryho prezradil niektoré srdcervúce podrobnosti o jeho pohrebe, ktorý sa konal začiatkom tohto mesiaca. Nielenže spolu zdieľali životné trápenie, zahrali si bok po boku aj v legendárnom seriáli Priatelia a priateľmi boli aj v skutočnom svete.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa sarahbarrand1 (@sarahbarrand1)

Stretli sa všetci priatelia

Tak ako sa Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc a Lisa Kudrow zúčastnili hercovho súkromného pohrebu, ktorý sa konal na cintoríne Forest Lawn v Hollywood Hills, prísť rozlúčiť sa rozhodol aj ďalší z hercov, ktorý sa objavil v známom seriáli. Reč je o Hankovi Azariovi, ktorý v seriáli stvárnil priateľa Pheobe Davida.

V rozhovore pre The Messenger 59-ročný herec, ktorý prepožičal svoj hlas aj do Simpsonovcov, prezradil: „Minulý víkend som bol na pohrebe. Viete, je to smutné. Bol to veselý muž, takže sme sa pri spomienke na neho striedavo smiali a plakali.“

„Všetci sme mali ľudí, ktorých sme stratili. Svet ho skutočne stratil. Svojím spôsobom je pekné, že sa o to môžete podeliť so svetom,“ dodal smútiaci priateľ.

Spoločne bojovali proti závislosti

Najnovšie články