Objavilo sa divné video princeznej Kate po klebetách, že sa s ňou deje niečo zlé. Ľudia si myslia, že je sfalšované

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia/SITA AP

Špekulácie o zdravotnom stave Kate Middleton sa objavujú každý týždeň a mnohí ľudia naliehajú na palác, aby sa vyjadril. Aj keď po januárovej operácii sa jednoznačne vyjadrili, že princezná z Walesu sa k svojim povinnostiam vráti až po Veľkej noci, situácia sa podľa mnohých odborníkov stáva neúnosnou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kráľovská rodina má toho v poslednej dobe na hlave viac než dosť. Klebety a dohady o zdravotnom stave Kate Middleton, ktorá verejnosť v januári prekvapila vyhlásením, že absolvovala plánovanú operáciu brucha, sa objavujú na dennom poriadku. Celé sa to však vystupňovalo pred týždňom, kedy na Instagrame zverejnili fotografiu na Deň matiek.

Upravená fotografia

O deň na to začali fotografiu agentúry vo veľkom sťahovať, pretože sa ňou podľa nich manipulovalo. Kate sa za to ospravedlnila, avšak príliš tým situácii nepomohla. Množstvo ľudí naliehalo, aby teda zverejnili neupravenú fotografiu, čo palác odmietol.

Kate údajne videli na nákupoch

Len niekoľko dní potom sa objavila fotografia a videozáznam, ako Kate Middleton spolu so svojím manželom princom Williamom nesie nákupnú tašku na ceste z Windsor Farm Shop. Ako informuje portál People, zábery zverejnil TMZ. Princ a princezná z Walesu sú neformálne oblečení, usmievajú sa a kráčajú po parkovisku. Ich deti George, Charlotte a Louis s nimi neboli.

Po záberoch, kedy sa údajne Kate objavila po boku svojej matky Carol v aute a neskôr s princom Williamom, je to vôbec po prvý raz, čo ju videli na verejnosti od decembra. Podľa The Sun bola Kate počas návštevy obchodu šťastná, uvoľnená a pôsobila zdravo. Obchod je asi kilometer od ich domova v Adelaide Cottage. The Sun priblížil, že zvyšok víkendu sa venovali deťom.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMZ (@tmz_tv)

Minulý týždeň v pondelok Kate údajne zachytili v aute, ako mieri na súkromné stretnutie, kým jej manžel William vystúpil s členmi kráľovskej rodiny na každoročnej oslave Dňa Commonwealthu vo Westminsterskom opátstve. Výlet sa uskutočnil v rovnaký deň, keď sa princezná prekvapivo ospravedlnila za zverejnenú fotografiu a akýkoľvek zmätok, ktorý okolo nej vznikol.

Je to skutočne ona?

Najnovšie články