Po kritike ho znovu ukázala. Kim Kardashian zdieľala fotku svojho synčeka a toto si okamžite všimol každý

Lucia Mužlová

Foto: archív TASR

Nezáleží na tom, či máte deti alebo nie. Pohľad na malé bábätko vyčarí úsmev na tvári naozaj každému. Všetky malé detičky sú totiž krásne. Nedávno sme vás informovali o tom, že Kim Kardashian má ďalšie dieťa, ktoré ako už je zvykom, neporodila ona sama, ale nechala si ho vynosiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kauza „perfektná fotka syna“

Svetu ho ukázala len nedávno, taktiež sa na ňu zvrhla vlna kritiky, keď uverejnila fotografiu, na ktorej je bábätko v postieľke podopreté, aby vyzeralo lepšie na fotke. Tú následne okamžite zmazala a tvárila sa, že ju nikdy nepublikovala. Kim Kardashian je síce kontroverzná, no fanúšikovia jej omyl odpustili, keď videli jej synčeka, ako sa krásne usmieva.

Kim Kardashian a Kanye West len nedávno privítali na svete svojho syna Psalma. Na Instagrame zverejnila jeho fotografiu s jednoduchým popisom Psalm Ye. Zatiaľ nie je jasné, či Ye, je jeho stredné meno, v každom prípade je to však prezývka, ktorou často označujú Kanya Westa. Fotografiu zverejnila presne mesiac potom, čo sa malý Psalm narodil náhradnej matke.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Dnes už ich synček trochu podrástol a dokonca sa pri pózovaní aj usmial. Táto fotografia sa páči viac ako piatim miliónom ľudí a v komentároch sa samozrejme začala diskusia. Pridali sa aj Kimine sestry, ktoré tiež prispeli komentármi typu, že malý Psalm je veľmi roztomilé bábätko.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

PROBLÉMY V TEHOTENSTVE A NÁHRADNÁ MATKA

Pred týždňom tiež zverejnila fotografiu oboch synov vo veľmi milom momente. Kim sa tiež zmienila, že mala veľké problémy otehotnieť a zároveň počas tehotenstva s North a Saint trpela vysokým tlakom. Problémy prišli aj počas pôrodu. Náhradná matka vynosila ich tretie dieťa Chicago a aj malého Psalma. Napriek tomu si to, že jej deti vynosila náhradná matka, pochvaľuje. Podľa jej slov aspoň mohla pokojne stráviť viac času so staršími deťmi a keďže malého nedojčí, dokáže sa naplno venovať všetkým. Aj to bol teda hlavný dôvod, prečo už sama nechcela otehotnieť.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on