Keď fanúšikovia videli, čo má Jennifer Lawrence pod krásnou róbou, neudržali smiech. Toto môže urobiť len ona

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Jennifer Lawrence mala pod krásnou červenou róbou obyčajné čierne žabky a fanúšikovia sú nadšení. Dokazuje, že pohodlie je na prvom mieste.

Článok pokračuje pod videom ↓

Oscarová herečka bola na filmovom festivale v Cannes na premiére Bread and Roses, dokumentárneho filmu Sahra Mani, ktorý sleduje životy troch ľudí po ovládnutí Kábulu Talibanom. Na sebe mala skutočne krásne červené šaty. Ako poznamenal portál Tyla, najviac však zaujala pohodlnými žabkami, ktoré mala obuté.

Foto: profimedia

Svojou obuvou mnohých zaujala

Jennifer Lawrence vysvetlila, že film bol pre ňu veľmi dôležitý, a to hlavne preto, že mohla sledovať ženy, ako vzdorujú Talibanu. Podľa nej to nevidíme každý deň a je potrebné, aby dostali viac príležitostí a mohli zdokumentovať svoj vlastný príbeh. Jennifer Lawrence vstúpila na červený koberec v róbe od Christiana Diora, kombinovala ju so štólou a diamantovým náhrdelníkom od Tiffany & Co.

Nebolo to až také prekvapivé

Na prvý pohľad sa zdá, že ukazuje svoju elegantnú stránku a hollywoodsky pôvab, kým fotografie neodhalili obyčajné žabky, keď išla pred novinárov. Nie je to nič prekvapivé, je ťažké zostať počas takýchto dlhých akcií na podpätkoch po celý čas. Predtým mala obuté strieborné sandále na vysokom opätku.