Peter Sagan po vyradení z Tour de France šokoval takouto zmenou. Pozrite sa, čo so sebou spravil

Monizz

Nie je to tak dávno, čo celé Slovensko, ale aj fanúšikovia a fanúšičky z celého sveta prežívali veľké sklamanie z vyradenia Petra Sagana z Tour de France. Mnoho ľudí na tento krok reagovalo pobúrením a cyklistického majstra si zastávali. To však ešte netušili, že Peter sa zo sklamania rýchlo otrasie a verejnosti sa pripomenie nie inak, než akousi jemu vlastnou kurióznosťou.

Článok pokračuje pod videom ↓

O tom, že Sagan je kontroverzná osobnosť niet pochýb. Jeho vtipkovanie, laškovanie ale aj občasné nepríjemné odpinkávanie novinárov na ňom zbožňuje celý svet. Takisto jeho premeny. A tých veru nebolo málo. Za posledné roky počet jeho fanúšikov stúpal a to nehovoríme o pobláznených ženách, ktorých apetít vzrástol nielen Saganovou svadbou, ale aj jeho dlhými vlasmi. Dnes však vyzerá mladý športovec celkom inak.

Môže za to teplo?

Aj keď Saganovci očakávajúci prírastok do rodiny momentálne žijú v Monaku, horúčavy zrejme zasiahli aj do ich súkromia. Výsledkom toho je Petrova zmena imidžu, ktorý podľa všetkého fanúšičky veľmi neocenia.

View this post on Instagram

#nosagannotour #petersagan #nohairnosagan #letour2017

A post shared by Nicole Richards (@nicolerichards12) on

Povedzme si na rovinu, celkom fešný Sagan mohol trochu ubrať a niečo si na hlave aj nechať. Dnes vyzerá slovenský tourminator takto a reakcie na jeho nový účes sú rozpačité. I keď všetci vieme, že vysoké teploty urobia svoje, nikoho by ani vo sne nenapadlo, že populárny Sagan pôjde zo dňa na deň „na koleno“.

Ktovie, čo na to hovorí jeho atraktívna manželka Katka? Tá sa pýši čoraz väčším bruškom a tehotenstvo si očividne užíva. Či už Saganovci vedia, čo sa im narodí, je otázne. Naposledy sa totiž Sagan vyjadril o pohlaví dieťatka ako o obojpohlavnom. Na pochopiteľne otrávenú cyklistovu reakciu však reagovala verejnosť trochu rozpačito.

Čo hovoríte na Saganovu zmenu imidžu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Zomrela ikona slovenského folklóru. Štefan Nosáľ, zakladateľ Lúčnice, nás navždy opustil

zdroj: babskeveci.sk

Najnovšie články