Svetoznáma herečka prekvapila fanúšikov, stala sa mamou. Nikto nevedel, že bude mať dieťatko

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (rebelwilson)

Zo svetoznámej herečky Rebel Wilson sa stala mama. Na svete privítala dievčatko prostredníctvom náhradnej matky, ktorá dostala krásne meno.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, dievčatko dostalo meno Roycea Lilliana a na Instagrame zverejnila krásnu fotografiu bábätka. „Som hrdá na to, že môžem oznámiť narodenie môjho prvého dieťatka Royce Liliany, ktorá sa narodila minulý týždeň prostredníctvom náhradnej matky. Nedokážem ani opísať lásku, ktorú k nej cítim, je to zázrak. Som navždy vďačná každému, kto sa na tom podieľal, ďakujem mojej náhradnej matke, ktorá ju nosila a porodila. Ďakujem za možnosť založiť si rodinu,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rebel Wilson (@rebelwilson)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rebel Wilson (@rebelwilson)

Už je v klube matiek

Dopísala tiež, že je hrdá na to, že je v klube matiek. Rebel tiež v júni zverejnila, že je vo vzťahu so šperkárkou Ramonou Agrumou. Informovala tiež o tom, že je veľmi šťastná. Rebel už v roku 2019 začala riešiť plodnosť. Doktor jej povedal, že pokiaľ schudne, bude mať väčšiu šancu na odobratie vajíčok. To sa podľa všetkého podarilo. Práve vtedy si sama povedala, že by mala zdravšie žiť.

Aj jej priatelia boli z jej premeny veľmi šťastní a prekvapení a očividne sa cíti oveľa lepšie ako predtým. Mnohí fanúšikovia ju nespoznávali a boli unesení.