Ewa Farna prezradila, ako schudla. Pre vysnívanú postavu sa začala báť jedla, teraz varuje ostatných

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Je to už pár týždňov, odkedy sa obľúbená speváčka ukázala s novou postavou a ľudia boli vo vytržení. Všetkých zaujímalo, ako sa jej podarilo takto schudnúť a speváčka konečne prelomila mlčanie.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Blesk, speváčka Ewa Farna za posledné mesiace výrazne schudla. Už v novembri bolo na nej vidieť výraznú zmenu, keď si preberala Absolútneho slávika a na galavečere sa objavila v bielom komplete. Tam však jej chudnutie neskončilo a dnes vyzerá na nepoznanie. Teraz konečne prezradila, ako sa jej podarilo takto výrazne schudnúť, no zároveň dvíha varovný prst pred diétami.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Začala mať strach z jedla

Speváčka varovala svojich fanúšikov, že ak chcú schudnúť, nesmú sa báť jedla. Hladovanie im totiž rozhodne nepomôže, práve naopak. Sama o tom vie svoje. Vysvetlila: „Bála som sa jedla, stále som len škrtala veci.“ 

Nakoniec však svoj boj s jedlom vyhrala a uvedomila si, že to takto ďalej nejde. Vysvetlila, že treba dbať na to, aby človek dostával dostatočný príjem živín, a tiež brať ohľad na to, ako kto žije. Ona sama je dvojnásobnou mamou a jej telo po dvoch pôrodoch sa nedá porovnávať s niekým, kto náročne fyzicky pracuje.

Zároveň podľa jej slov netreba uveriť rôznym propagáciám prípravkov na chudnutie. „Často som uverila nejakým nezmyslom. Oslovovali ma tiež rôzne firmy na propagovanie nejakých práškových diét. Som strašne rada, že som to vždy odmietla a nešla som do toho. Krátkodobé diéty sľubujúce schudnúť desať kíl za desať dní a potom návrat k svojim zvykom považujem za blbosť,“ prezradila Ewa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ako sa jej podarilo schudnúť

Najnovšie články