Patrila medzi najkrajšie ženy sveta, dnes má po sedemdesiatke a výzor jej závidia mnohé mladé ženy. Toto je jej tajomstvo

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Pri pohľade na Jane Seymour by ste jej skutočný vek odhadovali len ťažko. Hviezda seriálov Dr. Yuinn, Medicine Woman, ale aj bývalé Bondovo dievča má už 72 rokov a vyzerá neskutočne.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside, Jane Seymour hádam ani nestarne. Hoci má už po sedemdesiatke, vyzerá neskutočne dobre, a tak sa jej mnohí ľudia pýtajú na jej tajomstvo a ako je možné, že vyzerá stále tak dobre. V prvom rade prezradila, že svoj život prehodnotila pred pár rokmi, keď mala zážitok blízko smrti.

Foto: profimedia

Zmenil ju jeden zážitok

„Vtedy som si uvedomila, že jediné, čo si so sebou vezmeš na druhý svet, je láska, o ktorú sa delíš,“ povedala. Uvedomila si, že všetko je prepojené a zameriava sa na osobný rast a pozitivitu. Verí tiež, že pokiaľ nakŕmi svoju dušu, prejaví sa to aj na jej tele.

Foto: profimedia

Mama je jej veľkým vzorom

Taktiež hovorí, že jej veľkým vzorom je jej matka, ktorá nemala nikdy veľa peňazí a nemohla si dovoliť žiadne úpravy, preto sa o seba starala najlepšie, ako len vedela. Okrem toho jej životnou filozofiou bolo, že výzvy treba prekonávať a srdcia otvárať všetkým ľuďom, ktorým môžete pomôcť.

Stará sa o seba

Najnovšie články