Škandál počas českej miss. Výsledky zverejnili ešte predtým, než boli oznámené v živom vysielaní

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (missczechrepublic, adela_stroffekova)

Počas minulého víkendu sa v Čechách konala súťaž Miss Czech Republic 2024. Korunku získalo hneď päť žien, avšak vysnívaný titul získala 21-ročná Adéla Štroffeková, ktorá bude svoju krajinu zastupovať aj na Miss World. Vysielanie sa však neobišlo bez trapasov a škandálov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako upozornil portál Topky, veľký trapas spôsobil človek, ktorý spravuje instagramový profil Miss Czech Republic. Mená dievčat, ktoré zvíťazili, zverejnil skôr, než boli vyhlásené v živom vysielaní. Napríklad, Alina Demenťjeva, ktorá získala titul Miss International Czech Republic 2024 a Miss Photogenic bola na sociálnych sieťach zverejnená napriek tomu, že v živom prenose jej výhru ešte neoznámili.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 72nd Miss World (@72ndmissworld)

Uniklo aj meno absolútnej víťazky

Ľuďom to, samozrejme, neuniklo a niektorí sa vrhli do sekcie komentárov, aby vyjadrili svoje pobúrenie. Slovne zaútočili na človeka, ktorý spravuje dané sociálne siete a označili to za neprofesionálne a amatérske. Nakoniec boli komentáre pod týmto príspevkom zmazané a možnosť napísania ďalšieho vypnutá.

Mnohí ľudia zostali pobúrení

Podľa portálu Blesk však uniklo aj meno celkovej víťazky, a to o 19.15, keď sa ešte živý prenos ani nezačal. Fotografiu, ktorou oznamovali, že absolútnou víťazkou sa stala Adéla Štroffeková sa im síce podarilo stiahnuť, no niektorí ľudia si ju stihli zachytiť a jej meno sa tak začalo šíriť na sieti TikTok. Mnohí diváci boli pobúrení z toho, že mená víťaziek boli vopred oznámené a vidia celý živý prenos ako zbytočné divadlo. K trapasu, ktorý nastal, sa zatiaľ nikto z vedenia nevyjadril.

Najnovšie články