Vážna dopravná nehoda bývalej miss Magdalény Šebestovej. Na mieste musel zasahovať vrtuľník

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (meggieseb) / Facebook (Polícia SR - Bratislavský kraj)

V nedeľu popoludní sa medzi Malackami a Studienkou stala vážna dopravná nehoda. Podľa dopravného servisu sa zrazili dve osobné autá. Jednou z účastníčok nehody mala byť aj bývalá miss Magdaléna Šebestová.

Článok pokračuje pod videom ↓

O nehode informoval portál Noviny.sk s tým, že vzhľadom na jej rozsah polícia cestu uzavrela a vyzvala šoférov na obchádzku cez Veľké Leváre a Závod. To, že išlo o Magdalénu Šebestovú, potvrdil podľa portálu Nový Čas aj jej bývalý partner, exfutbalista Ján Ďurica.

Príčina nehody je predmetom vyšetrovania

Podľa bratislavských policajtov bol k jednej zo zranených osôb, 82-ročnej spolujazdkyni, privolaný vrtuľník a ním bola prevezená do jednej z nemocníc na ošetrenie. „40-ročná vodička vozidla Lexus, ako aj 78-ročný vodič vozidla KIA, boli podrobení vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, tie skončili s negatívnym výsledkom,“ informovali policajti.

Presné príčiny, ako aj okolnosti tejto nehody, sú predmetom vyšetrovania, avšak podľa informácií Nového Času má byť príčina nedanie prednosti v jazde vozidlom značky KIA.

Najnovšie články