Kris Jenner našli počas bežnej lekárskej kontroly nádor. Oznámila to v upútavke na novú sériu The Kardashians

Hyriaková Kristína

Reprofoto: Youtube (Disney+)

Svetoznámej Kris Jenner našli počas lekárskej kontroly nádor. Oznámila to v ukážke na novú sériu The Kardashians, ktorá bude mať premiéru 23. mája.

Článok pokračuje pod videom ↓

Upútavka na novú sériu síce nezachytáva žiadne ďalšie podrobnosti, zobrazuje však emotívnu reakciu jej dcér. „Bola som na vyšetrení. Našli mi cystu a malý nádor,“ oznámila svojim dcéram, ktoré nemohli skryť prekvapenie a strach. Ako informuje portál EOnline, z videoukážky nie je jasné, aké vážne je jej ochorenie a ani to, či je nádor zhubný.

Ukazuje však záber na najmladšiu dcéru Kylie, ktorá plače. S rakovinou sa pritom svetoznáma rodina stretla už minulý rok, keď s ňou bojovala Khloé. Trpela rakovinou kože, ktorá sa jej vyvinula zo znamienka, ktoré mala na tvári.

Séria plná emócií

To však nie je jediné, čo sa bude v piatej sérii riešiť. Zdá sa, že bude plná emócií, okrem iného zachytí aj tehotenstvo najstaršej Kardashianky Kourtney, ktorá nedávno porodila syna Rockyho, ktorého má s bubeníkom Travisom Barkerom. Počas tehotenstva musela pre operácie absolvovať operáciu plodu.

Samozrejme, aj ďalšia séria bude plná drámy a hádok. Najnovšie sa do seba pustia Kim a Khloé. V ukážke sa Khloé vyjadrí, že sestry vedia byť zlé a brutálne, kým jej staršia sestra zase hovorí, že sa s ňou v poslednej dobe nedá vydržať. Nová séria bude mať premiéru 23. mája.

Najnovšie články