Žena v lietadle sa sťažovala na spolucestujúceho, ktorý chodil často na záchod. Jeho reakcia vás dostane

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Keď idete na dovolenku, chcete si to užiť. Už od momentu, kedy sadnete do lietadla. Cesta lietadlom je však ako každá iná cesta dopravným prostriedkom, kde môžete stretnúť rôznych ľudí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, pokiaľ si za rezerváciu miesta v lietadle zaplatíte, väčšinou dúfate, že nedostanete sedadlo v strede. S týmto sedadlom však ťaháte za kratší koniec, pretože akonáhle potrebujete ísť na toaletu, musíte zdvorilo požiadať osobu, ktorá sedí vedľa vás, aby ustúpila.

Jeden muž však zostal zaskočený po tom, čo mu žena povedala, aby jednoducho vydržal.

Foto: pxhere

Vraj sa zachoval nesprávne

Svoj príbeh zverejnil na Reddite, pričom napísal „vraj som de*il“. Prezradil, že cestoval domov na prázdniny letom, ktorý trval tri hodiny. V lietadle sa podľa jeho informácií dehydrujete dvakrát rýchlejšie ako inde, tak si zabalil dve fľaše s vodou a chcel ich v priebehu letu vypiť. Rezervoval si prostredné sedadlo kvôli obmedzeným financiám.

Žena z neho bola nervózna

„V priebehu letu som išiel na záchod štyrikrát. Videl som, že žena, ktorá ma musela púšťať, bola postupne stále viac a viac nahnevaná, pričom keď som išiel tretí raz, opýtala sa ma, či nemôžem zvyšok letu držať, aby si mohla pospať. Jej prosbu som nebral vážne. Keď som sa štvrtýkrát postavil, povedala mi, že som drzý, keď som nesplnil jej požiadavku.“

Foto: unsplash

Nakoniec sa ho žena spýtala či má problém s močovým mechúrom, na čo jej povedal, že to nie je jej vec. Chcel si s ňou vymeniť sedadlá, čo odmietla. Nakoniec to riešila letuška, ktorá sa postavila na jeho stranu.

Doma mu však rodina povedala, že nemal piť toľko vody, hlavne vtedy, keď vedel, že jeho spolucestujúca chce spať. Väčšina ľudí na sociálnych sieťach sa zhodla v tom, že to prehnal on a nemusel podľa 3-hodinového letu toľko piť.