Speváčka Lady Gaga urobila neuveriteľnú vec. S filmom Zrodila sa hviezda bude už navždy spojená

Monika Miková

Foto: instagram

Lady Gaga (32), americká speváčka, skladateľka a najnovšie herečka, ktorú netreba predstavovať. Na svojom konte má mnoho úspechov v podobe svetoznámych hitov. Pripísala si k nim i minuloročné účinkovanie vo filme Zrodila sa hviezda, po boku charizmatického Bradleyho Coopera (44). Minulý týždeň priniesla svojim fanúšikom prostredníctvom Instagramu filmový flashback v podobe dvoch zaujímavých tetovaní.

Článok pokračuje pod videom ↓

 

View this post on Instagram

 

🌟 #AStarIsBorn 🌟

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Gaga, ktorú preslávila i extravagancia v obliekaní, dychberúca choreografia v klipoch, či upozorňovanie na závažné spoločenské témy minulý rok prekvapila svojich fanúšikov. „Little Monsters“, ako ich sama nazýva, šokovala stvárnením romantickej, nádejnej speváčky Ally. Za svoj výkon získala dokonca nomináciu na Oskara.

Jednou z ústredných zápletok celej filmovej snímky je náhodné stretnutie Ally (Gaga) a Jacksona Maina (Cooper) v nočnom bare. Ally ohúri Jacksona svojim talentom prostredníctvom známej francúzskej balady „La Vie En Rose“. Práve táto romantická pieseň inšpirovala samotnú speváčku k vyhotoveniu tetovania na svojom chrbte.

 

View this post on Instagram

 

Happy Valentine’s Day. A tattoo toast to “la vie en rose” by the beautiful @winterstone my spinal cord is now a rose

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Fotografiu uverejnila prostredníctvom svojej sociálnej siete práve počas februárového sviatku všetkých zamilovaných. Pieseň „La Vie En Rose“ po prvýkrát uzrela svetlo sveta v roku 1946 vďaka fenomenálnej speváčke Edit Piaf. Dnes sa s ňou môžeme stretnúť v mnohých filmoch a seriáloch napr. Ako som spoznal vašu matku (How I Meet Your Mother) a i.

 

View this post on Instagram

 

Une photo d’Edith en 1957 en Argentine 🇦🇷….#edithpiaf #piaf #piafforever

A post shared by Edith Piaf Fanpage ❤🌹 (@edith_piaf_fan) on

Piesňou „La Vie En Rose“ však tetovacia sága ani zďaleka neskončila. Gaga pridala približne v rovnakom čase i ďalšie tetovanie. Tentoraz išlo o malý notový zápis G-A-G-A, ktorý zdobí jej pravé predlaktie.

Nadšení instagramoví fanúšikovia však rýchlo spustili vlnu láskavej kritiky. Spočívala v tom, že speváčka mala pôvodne vytetovaný notový zápis štyroch riadkov, nie piatich po správnosti. Samotná Gaga vtipne komentovala vzniknutú situáciu, nakoľko študovala v minulosti hudobnú teóriu na NYC Tisch school of Arts.

 

View this post on Instagram

 

Musical crisis averted. Too many tequilas forgot the fifth staff line poor thing. Here’s the real deal 😎

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

„Hudobná kríza bola odvrátená. Príliš veľa tequil spôsobilo zabudnutie piateho riadku, chúďatko. Tu je skutočná dohoda“ dodala Lady Gaga. Našťastie pridať jeden riadok notového zápisu nie je žiadnou tragédiou, oproti iným tetovacím pohromám. Speváčka v zápätí nahradila fotografiu tou správnou.

 

View this post on Instagram

 

#GRAMMYs 🤘

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

Začiatkom tohto mesiaca Gaga zažiarila aj na červenom koberci 61. ročníka Grammy, kde odprezentovala megahit ,,Shallow“ preslávený už vyššie spomínanou snímkou Zrodila sa hviezda. Speváčka si odniesla ocenenia Best Pop Duo/ Group Performance a Best Song Written for Visual Media. V ďakovnej reči dodala: „musíme sa postarať jeden o druhého, keď vidíme niekoho trpieť, nesmieme odvrátiť tvár“. Reagovala tým práve na otázku duševného zdravia, ktorej sa film taktiež dotýka.

uniland.co.uk