Muž sa rozhodol pre spoločné fotenie so svojou tehotnou ženou. Keď však ukázala bruško, fotograf ostal v šoku!

Banana

Odvážna 32-ročná žena sa popasovala so zákernou chorobou, kvôli ktorej je jej život plný komplikácií. Crohnova choroba ju núti žiť s vreckom, ktoré jej zachytáva stolicu na bruchu. Kvôli ochoreniu musela zvládnuť náročnú operáciu a dve ťažké tehotenstvá. Aj napriek všetkým ranám osudu ostáva pozitívne naladená a snaží sa ukázať, že aj so zjazveným telom a zdravotnými ťažkostiam je milujúcou manželkou, dobrou mamou a krásnou ženou.

♠️♥️

Gepostet von Bag Lady Mama am Samstag, 5. August 2017

Gepostet von Bag Lady Mama am Dienstag, 25. Juli 2017

Krystal Miller trpí ochorením, ktoré nie je veľmi známe. Crohnova choroba ju prekvapila už v mladosti a 15-ročná dievčina si musela uvedomiť, že jej puberta bude úplne iná ako u jej rovesníčok. Neustále neutíchajúce bolesti, ktoré jej nedali vydýchnuť, hnačky a problémy s trávením boli pre ňu realitou dlhých 8 rokov.

Aj keď sa jej lekári snažili všemožne pomôcť a rôznymi metódami sa snažili priebeh choroby zmierniť, Krystal dospela do štádia, keď sa už nedalo ísť ďalej. Jediným riešením bola nesmierne náročná operácia, ktorú absolvovala ako 22-ročná.

On the 15th of June it was 5 years since my second surgery. I scrolled past that Facebook memory. It's still too raw…

Gepostet von Bag Lady Mama am Dienstag, 27. Juni 2017

Crohnova choroba je vlastne zápal, ktorý spôsobuje opuch a silnú bolesť v akomkoľvek úseku tráviacej sústavy. Krystal síce nevyhnutnú operáciu prežila, tá si však vyžiadala obete v podobe jej vnútorných orgánov. Žene museli odstrániť celé hrubé črevo, časť tenkého čreva a prišla i o konečník. Kvôli takémuto zásahu musí žiť s ileostomickým, čiže výpustným vreckom nalepeným na bruchu. Vrecko zachytáva jej stolicu, keďže po chirurgickom zákroku (ileostómii) jej ostal otvor na tenkom čreve.

The 12th Oct is a big day for me! October in general is a significant month. Both of my beautiful babies are October…

Gepostet von Bag Lady Mama am Mittwoch, 12. Oktober 2016

Chirurgovia Krystal zachránili život, na jej tele ale zanechali jazvy a nepeknú súčasť jej každodenného života, ktorým sa stalo vrecúško na bruchu. Mnoho žien by si mohlo myslieť, že takto šanca na plnohodnotný vzťah úplne zmizla. Krystal si ale po operácii predsa našla milujúceho partnera, ktorému jej „značky“ po operácii absolútne neprekážali. Po čase sa na zaľúbencov usmialo šťastie a Krystal otehotnela. Austrálčanka sa stala mamičkou a porodila dve krásne a zdravé deti.

Ostomate version of "freeballing" 😜💜😍 #bagladymama #ostomymama #spoonie #invisibleillness #freeballing #ostomy #stoma…

Gepostet von Bag Lady Mama am Freitag, 13. Januar 2017

Gepostet von Bag Lady Mama am Mittwoch, 18. Mai 2016

Samozrejme sa popri jej diagnóze ani jedno z tehotenstiev, žiaľ, nezaobišlo bez komplikácií. Pri prvom dieťatku Krystal prasklo črevo a takmer zomrela na otravu krvi. Pri druhom dieťatku jej stómia spôsobovala množstvo problémov. Krystal je ale rodená bojovníčka a nechcela sa vzdať plnohodnotného a vysnívaného života. Práve preto si dnes užíva život s partnerom a dvoma rozkošnými deťmi.

Too many times we let others opinions define how we feel about ourselves. I don't know about you but I've only got one…

Gepostet von Bag Lady Mama am Mittwoch, 18. Januar 2017

Podľa jej vlastných slov chce byť príkladom a robiť osvetu v rámci tejto choroby. Aj prostredníctvom svojich fotografií a príspevkov sa snaží zvýšiť povedomie ľudí o chorobe. Jej hlavným cieľom je však dvíhať sebavedomie žien, ktoré majú rovnaký osud ako ona.

Luckily these little sh*ts are so damn cute!! 😂😂😂💛💜😉

Gepostet von Bag Lady Mama am Mittwoch, 1. März 2017

Gepostet von Bag Lady Mama am Mittwoch, 18. Mai 2016

Krystal je živým dôkazom toho, že aj „ženy s vreckom“ sú krásne, sexy a milované. Jej iniciatíva smerujúca k ženám má za cieľ odhodiť ich ostych. Prečo by mali neustále skrývať svoje telá? Všetci si predsa zaslúžime normálny, plnohodnotný a šťastný život. Nech nám je táto odvážna a sympatická žena príkladom.

Καλό Πάσχα!Happy Easter to you all! From my crew to yours! We hope you are spoilt with love and chocolate!Easter is my…

Gepostet von Bag Lady Mama am Samstag, 15. April 2017

So lets cut the crap?! :)What's it REALLY like to live with an Ostomy or a bowel disease?… Its shit. Literally just…

Gepostet von Bag Lady Mama am Samstag, 20. August 2016

 

Pozri aj: Toto mala princezná Diana napísané na svadobných topánkach v deň svojej svadby! Skryté posolstvo vyráža dych celému svetu!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), videoboom.cc

0
Komentovať