Tajomstvo je vonku! Kráľovná Alžbeta má už pre princa Harryho a Meghan pripravený svadobný dar. Snúbenci sa majú na čo tešiť!

KatkaR

Kráľovná Alžbeta má oproti všetkým svadobným hosťom, ktorí sa snažia vybrať čo najoriginálnejšie, najkrajšie a najhonosnejšie dary pre budúcich mladomanželov, jednu obrovskú výhodu. Je kráľovná! To znamená, že má moc obdarovať princa Harryho a jeho snúbenicu Meghan Markle niečím, čo im zaručene nedaruje nikto iný. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Darom bude samozrejme kráľovský titul. A nie jeden! Rovnako, ako postupovala kráľovná na svadbe princa Williama a Kate Middleton, bude postupovať aj na svadbe Harryho a Meghan. V deň ich svadby im udelí dva nové tituly – jeden anglický a druhý, ktorý budú používať pri návštevách Škótska.

Princ William a Kate sa po svadbe stali nielen vojvodom a vojvodkyňou z Cambridge, ale rovnako obdržali i tituly gróf a grófka zo Strathearn, ktoré používajú pri svojich cestách do Škótska.

Očakáva sa, že princ Harry a jeho snúbenica sa po svadbe stanú vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu a súčasne získajú škótske tituly gróf a grófka z Rossu.

Ďalšie tituly, o ktorých sa diskutuje, sú aj vojvoda a vojvodkyňa z Clarence alebo Buckinghamu.

Meghan sa teda kvôli pravidlám ani po svadbe s princom nestane princeznou, pretože sa nenarodila s kráľovským pôvodom. Harryho matka Diana získala ako manželka princa z Walesu zdvorilostný titul princezná z Walesu, no v kráľovskej rodine jej tento titul zo spomenutých dôvodov nebol nikdy oficiálne priraďovaný. Keď budú mať Harry a Meghan deti, nebudú nositeľmi titulov princ alebo princezná, ale titulov lord alebo lady.

Oficiálne tituly, ktoré kráľovná Alžbeta udelí mladému kráľovskému páru, sa dozvieme až v svadobný deň, 19. mája, kedy budú oficiálne prezradené v Kaplnke sv. Juraja na Windsorskom zámku.

Čo myslíte, ktoré tituly budú nakoniec pridelené princovi Harrymu a Meghan Markle? Podeľte sa s nami o váš názor.

Pozri aj: Zariskovala a v nových šatách vyzerala ako grécka bohyňa! Vojvodkyňa Kate má jednoducho štýl, ktorý obdivujú ženy po celom svete

Katuš, bestlifeonline.com

Najnovšie články