Svetoznáma herečka Salma Hayek čelí obrovskej kritike. Zverejnila jednu fotografiu a ľudi sa do nej hneď pustili

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (salmahayek)

Svetoznáma herečka Salma Hayek má 56 rokov a vyzerá neuveriteľne dobre. Na sociálnych sieťach nemá problém ukázať svoju tvár bez make-upu a vylepšení, no napriek tomu teraz čelí veľkej kritike.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Page Six, fanúšikovia Salmu milujú a určite je potrebné povedať, že vyzerá tak dobre, že by jej 56 rokov určite nikto nehádal. Taktiež poznamenali, že vyzerá už niekoľko rokov stále rovnako. Podľa toho, čo niekoľkokrát prezradila tvrdí, že nemá čas na cvičenie ani na diétu a svoj vzhľad pripisuje joge. Taktiež prezradila, že pracuje so ženou, ktorá ju učí, ako držať telo tak, aby svaly celý deň pracovali.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek (@salmahayekfiles)

Obviňujú ju z upravovania fotografií

Napriek tomu ju fanúšikovia nedávno obvinili z toho, že si fotografie príliš upravuje. „Naozaj máš potrebu toto robiť? Nemáš 25, tak sa nesnaž tak vyzerať,“ napísal jej jeden. Druhý si zase myslí, že by žena s takým vplyvom nemala upravovať svoje vrásky či iné znaky starnutia.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek (@salmahayekfiles)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Nemá čas na cvičenie

„Tieto filtre sú však neskutočné. Stačí jeden klik a zrazu má každý vyhladené svoje nedokonalosti,“ napísal ďalší. Okrem toho si myslia, že sa jej to celé vymyká spod kontroly a mala by si prestať upravovať tvár tak, aby vyzerala mladšie. Na sociálnych sieťach predvádza aj svoju na prvý pohľad nestarnúcu postavu. Herečka na komentáre nereagovala, no povedala, že so svojím telom vedome pracuje tak, že svaly jej pracujú, aj keď si ráno umýva zuby. „Ak ste si vedomí svojho tela, boli by ste prekvapení, aký účinok to môže mať,“ povedala.