Mamička zdieľala fotku s bábätkom, no ľudia si na nej všimli niečo zvláštne. Vidíte to tiež?

Lucia Mužlová

Foto: Wikimedia Commons

Zdieľala obyčajnú fotografiu a ľudia si opäť našli to svoje. Tentokrát vtipne komentovali to, čo si všimli na fotografii. Abby Gilmore sa venuje tvorbe na Instagrame a zdieľa tam okamihy zo svojho života. Momentálne sa opäť stala matkou a pochválila sa peknou fotkou. Až kým si ľudia nevšimli niečo zvláštne.

Článok pokračuje pod videom ↓

To, čo ľudí na fotografii rozptyľuje sú práve nožičky malého bábätka. Ide o fotografiu kontakt koža na kožu a niektorí si zjavne jeho nožičky pomýlili s poprsím mladej maminy. Tá k tomu dodala, že je úžasné, ako dokáže jeden mal chlapček urobiť toľko rozruchu. Takto vyzerá na fotografii najšťastnejšia mamina 3 krásnych detí, ktoré majú medzi sebou neuveriteľne silné spojenie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABBY GILMORE (@abbgilmore) on

Až potom, čo mamičke začali chodiť zvláštne správy a našla si pár zvláštnych komentárov dodala k príspevku dodatok: PS: je to jeho nožička, nie moja bradavka. Maminu nakoniec komentáre trochu pobúrili. Nerozumela tomu, ako si ľudia mohli myslieť, že sa jedná o bradavku a aj keby to bradavka bola, čo je komu do toho.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABBY GILMORE (@abbgilmore) on

Táto žena je na Instagrame populárna aj vďaka tomu, že zdieľa mnoho informácií o materstve tým správnym spôsobom. Citlivo, no úprimne a reálne. A to je v dnešnom instagramovom svete dôležitejšie ako čokoľvek iné. Nemyslíte?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ABBY GILMORE (@abbgilmore) on