Novinári zachytili na snímkach dcéru herečky Angeliny Jolie a Brada Pitta. Verejnosť si všimla túto zvláštnu vec!

Lucia Mužlová

O tom, že sa herečka Angelina Jolie opäť po dlhom čase ukázala na verejnosti, sme vám už písali. Konečne usmievavá a v sprievode svojich detí. Pred pár dňami zavítala do Toronta na medzinárodný filmový festival. Povedali by ste, že má Angelina už 42 rokov? Momentálne na svoj vek určite nevyzerá. Tentokrát sa ale novinári zamerali na jej najmladšiu dcérku.

To, že celebrity sú denno denne prenasledované fotografmi, nie je žiadna novinka. Angelinu s dcérou odchytili na letisku. Oblečený mala béžový kabát, v ktorom vyzerala naozaj skvele. Tak, ako to už u tejto pôsobivej herečky býva, rozdala pár autogramov a fotografom zapózovala.

https://www.instagram.com/p/BZGOS-0B0xj/?taken-by=brangelinaofficial

Už v minulosti sa hovorilo, že spoločná dcéra Angeliny a Brada Pitta oznámila rodičom, že sa chce volať John. Mnohí psychológovia sa k tejto téme vyjadrovali a všimli si, že Shiloh (11) má zvýšený záujem o všetko, čo sa týka chlapčenského sveta.

https://www.instagram.com/p/BZMAufWBbUr/?taken-by=brangelinaofficial

Najnovšie sa dcéra hereckého páru objavila na verejnosti v chlapčenskom obleku. Rodičia samozrejme svoju dcéru podporujú vo všetkom a zrejme im ani táto skutočnosť neprekáža. Samotná Angelina tvrdí, že ich dcérka hľadá samú seba a už od malička vo všetkom napodobňovala svojich bratov.

https://www.instagram.com/p/BZDN-aUhWAM/?taken-by=brangelinaofficial

Aký názor máte vy? Všimli ste si to niekedy?

Pozri aj: Zmeniť ich nemôže no dodržiavať ich musí aj kráľovná Alžbeta! Toto je 21 prísnych pravidiel zaužívaných v britskej kráľovskej rodine

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články