Detaily svadby Jennifer Lopez a Bena Afflecka: Nevesta mala dvoje svadobných šiat a takto vyzeral obrad

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Na svadbu čakali 20 rokov, no stálo to za to. Jennifer Lopez a Ben Affleck si nedávno poveali svoje áno počas intímnej svadby v Las Vegas. Prítomné boli len dve deti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, Ryan Wolfe, vedúci pastor v Grace Christina Center v Las Vegas povedal, že dvojica mala vlastné sľuby, o ktoré sa chceli navzájom podeliť. O podrobnosti sa podeliť nechcel, avšak povedal, že slová boli krásne a bolo to veľmi emocionálne. „Určite môžete vidieť lásku, ktorú k sebe prechovávajú,“ povedal. Podľa jeho slov už s kolegom chceli zatvárať, keď sa svetoznáme hviezdy objavili pred kaplnkou.

Foto: profimedia

Najprv im nedošlo, kto pred nimi stojí

Najprv im vôbec nedošlo, že sú to oni. Jennifer Lopez mala na sebe biele šaty. „Spočiatku som ich nespoznával. Predsa len, nečakáte, že stretnete Jennifer Lopez a Bena Afflecka.“ Neskôr sa šla Jennifer prezliecť do ďalších šiat na toaletu a Ben medzitým Ryanovi hovoril, že nepotrebuje nič luxusné. „Potom ma naplno zasiahlo, kto to pri mne stojí. Nechcel som, aby sa cítili nepríjemne a tváril som sa, že z nich nie som nervózny, ale bolo to ťažké.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ✨Amy JLover ✨ (@jlo_we_love_you)

Chceli obyčajnú svadbu

Dodal, že obaja chceli len obyčajnú svadbu a Jennifer kráčala k oltáru uličkou za skladby Here Comes the Bride. Povedali si svoje sľuby a on ich následne oddal. Boli s nimi dve deti, 14-ročná Emma, dcéra Jennifer Lopez a jedno z troch detí Bena Afflecka. Chceli, aby boli svedkami, no na to musia mať 18 rokov. Napriek tomu im dovolil aspoň podpísať iný dokument. Vyzerali nadšene a vyzerali, že sú si veľmi blízki. Z obradu boli obaja nadšení a neskôr sa ešte veľa fotili, ale len na mobil. Deti pritom pomáhali. Ryan tvrdí, že neustále opakovali, aké je všetko úžasné, že sa stále smiali a tešili sa.

Najnovšie články