Vo veku 57 rokov zomrela česká speváčka. Podľa správ sa úmyselne nakazila koronavírusom

Kristína Hagarová

Foto: pixabay

Vo veku 57 rokov zomrela česká speváčka Hana Horká, ktorá bola členkou pražskej folkovej skupiny Asonance. Podľa niektorých informácií sa mala úmyselne nakaziť koronavírusom.

Ako uvádza portál TVNoviny, portál Blesk.cz uviedol, že speváčka sa úmyselne nakazila koronavírusom preto, aby získala imunitu, keďže sa nechcela dať zaočkovať. Dva dni pred úmrtím pritom na sociálnych sieťach napísala, že sa z koronavírusu vyliečila.

Speváčka sa chcela nakaziť koronavírusom

„Odtajním, ano, jsem Prodělanec a přežila jsem i zbloudilou Deltu. Ovšem bylo to velmi barvité. Takže, pokud si pamatujete ty dementní reklamy na tampony-mám menstruaci, hurá sauna, plavání, společenský život… Takže bude divadlo, sauna, divadlo, koncert, sauna… a nějaké moře urgent,“ napísala.

Na Facebook napísal hudobník Miroslav Hlavička, že Hana robila všetko preto, aby sa nakazila a mala radosť aj z pozitivity členov rodiny aj z vlastného nakazenia. Podľa jeho slov sa s jej názorom stotožňovali aj niektoré jej kamarátky. Úmrtie svojej matky okomentoval na sociálnych sieťach aj jej syn, ktorý vypísal zoznam všetkých, na ktorých si Hana stavala svoje argumenty a ktorí mu podľa jeho slov, zobrali matku.

0
Komentovať