Jasmina Alagič prezradila, aký je Rytmus, keď nemá svoj deň, ale aj to, prečo má rada peniaze

Dana Kleinová

Foto: Instagram (jasmina_alagic)

Potom sa otázky stočili na samotnú Jasminu a viaceré sa zamerali na jej vzťah k peniazom. Na otázku, ako si do života pritiahnuť peniaze, Jasmina odpovedala: „Majte k nim úprimne extrémne pozitívny vzťah.“ Táto rada totiž vychádza z jej osobnej skúsenosti, keďže v nasledujúcom príspevku priznala, že ona sama má rada peniaze a možnosti, ktoré jej poskytujú.

V ďalšej otázke sa jej opýtali, čo pre ňu znamená mať pozitívny vzťah k peniazom. Ona sa hneď chopila odpovede a upozornila, že ide čisto o jej osobný názor a o to, ako to odjakživa vníma ona.

„Ja mám peniaze úprimne rada,“ začína jej odpoveď. Vie totiž, že práve peniaze jej poskytujú krásny život, ktorý si vždy predstavovala. Nie sú však podľa nej všetko, hoci s nimi je život naozaj jednoduchší alebo dokonca krajší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič (@jasmina_alagic)

Šťastie súvisí s peniazmi

„Ja som človek, ktorý extrémne vidí krásu vo veciach, ktoré sú zadarmo a rovno poviem, že sú mi oveľa bližšie ako značkové kabelky a podobne. Zároveň si však uvedomujem, že z tých vecí zadarmo sa viem bezstarostne tešiť, pretože ma netlačí topánka,“ napísala moderátorka.

Na to, aby lepšie priblížila svoj názor a vzťah k peniazom, použila aj vymyslený príklad: „Je krásne napríklad užívať si prechádzku v lese so svojou zdravou rodinou, ale intenzívne je to šťastie vtedy, keď Vás nebolí žalúdok z toho, čo dáte doma deťom na stôl, alebo či máte dostatok financií na nájom.“ 

Najnovšie články