Zabudnite na nudné darčeky pre mamičky. 7 skvelých tipov, ako originálne obdarovať najlepšiu kamarátku, ktorá čaká bábätko

Lucia Horáková

Vaša kamarátka práve oznámila, že je tehotná a tak vás ihneď napadlo, že jej kúpite nejakú milú pozornosť, aby ste sa tak spolu s ňou začali tešiť na príchod malého človiečika. Ak sa ju ale chystáte bombardovať hračkami, fľaškami, cumlíkmi a nepraktickým oblečením pre bábätko, radšej si to rýchlo vyhoďte z hlavy.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nebuďte ako všetci ostatní kamaráti s „nudnými“ darčekmi a siahnite po niečom originálnom, čo využije počas tehotenstva alebo bezprostredne po ňom.

Maľovanie bruška

Obdarujte vašu kamarátku sadou na maľovanie tehotenského bruška, aby si mohla vytvoriť roztomilé kresby a zvečniť tak svoje bruško netradičným spôsobom. Ak už nejaké dieťa má, môže vzniknúť zábavná spoločná aktivita.

Nevoľnosť

Prvé týždne tehotenstva sa spájajú s nepríjemnou nevoľnosťou a tak vašej kamarátke pohľadajte nejaké prípravky, ktoré by jej mohli uľaviť. Skvelý je zázvorový čaj či mentolové cukríky.

Podkolienky

V poslednom trimestri, kedy začnú nohy puchnúť, určite ocení kompresné podkolienky, ktoré jej pomôžu toto obdobie ľahšie zvládnuť. Ak vyberiete pekný veselý vzor, radosť z vášho darčeka bude o to väčšia.

https://www.instagram.com/p/BobUEzYDToj/?tagged=socks

Kniha

S tehotenstvom sú spojené aj mnohé lekárske vyšetrenia a hodiny strávené u lekárov. Aby jej tento čas rýchlejšie ubehol, obdarujte ju nejakou veselou knihou, najlepšie s tehotenskou tematikou.

Krémy

Budúce mamičky trápia v tehotenstve nepekné strie a tak sa určite poteší krému, ktorý jej tento problém pomôže odstrániť.

Vankúš

Pohodlné tehotenské vankúše sú taktiež skvelým darčekom. Praktické počas tehotenstva ale využiteľné aj po narodení dieťatka.

Diár

Ak patrí vaša kamarátka medzi tie, ktoré si všetko zapisujú a zaznamenávajú, kúpte jej pekný farebný diár, do ktorého si môže zaznamenať každý jeden deň tehotenstva.

Pozri aj: Takto vyzerá skutočná láska v podaní Orlanda Blooma. Nádherná fotografia jeho 98-ročnej babičky spolu s odkazom dojala milióny ľudí

Lucy, redbookmag.com