Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta radikálne zmenila účes. Všade, kam príde, púta pozornosť

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta, 16-ročná Shiloh je pod drobnohľadom verejnosti už nejaký čas. Teraz sa opäť postarala o poriadny rozruch, keď zmenila účes.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Hola, podľa informácií médií chcela byť Shiloh chlapcom a od svojich rodičov a súrodencov žiadala, aby ju volali John. Nechala sa ostrihať a obliekala sa ako chlapec. Pred niekoľkými mesiacmi však prišla zmena a Shiloh si nechala narásť vlasy a obliekať sa ženskejšie. Na premiére filmu sa vedľa Angeliny objavila v šatách. Teraz však opäť všetkých prekvapila. Nechala sa ostrihať na ježka.

Je po svojej mame

Podľa všetkého sa však zdá, že ide v šľapajach svojej mamy, keďže podobný účes mala práve Angelina Jolie v roku 1997 pre film Gia. 16-ročnú Shiloh zachytili fotografi deň pred Štedrým večerom, keď išla do obchodu, kde kupovala psie pochúťky. Na sebe mala mikinu a šortky. V októbri 2021 mala na premiére filmu Marvel Studios Eternals šaty neutrálnej farby.

Aj keď súkromie seba aj svojich detí Angelina Jolie stráži, raz za čas sa spolu všetci objavia na rôznych verejných akciách, kde sa celá rodina ukáže v plnej kráse. Shiloh sa však s mamou objavuje najčastejšie.