Majú cez 50 a neboja sa ukázať svoju tvár bez make-upu. 10+ svetoznámych celebrít, ktoré si zo starnutia ťažkú hlavu nerobia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (jenniferaniston/halleberry)

Vo svete šoubiznisu si mnohé známe osobnosti veľmi zakladajú na tom, ako vyzerajú. Len málokedy ich môžete zastihnúť neupravené a bez make-upu.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Brightside, dnes je však doba, ktorá praje prirodzenosti a ukazovanie toho, že aj známe osobnosti sú na konci dňa len ľudia, ktorí majú svoje lepšie a horšie dni a nie sú dokonalé v každej chvíli. Je však dôležité, aby to reflektovali aj svojim fanúšikom a obdivovateľom. Tieto osobnosti nemajú problém ukázať svoju tvár na sociálnych sieťach bez make-upu a filtrov.

Helen Mirren

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Helen Mirren (@helenmirren)

Jennifer Aniston

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris McMillan (@mrchrismcmillan)

Halle Berry

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Halle Berry (@halleberry)

Demi Moore

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)


Jennifer Lopez

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Jamie Lee Curtis

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jamie Lee Curtis (@jamieleecurtis)

Julia Roberts

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Julia Roberts (@juliaroberts)

Cindy Crawford

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford)

Courteney Cox

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris McMillan (@mrchrismcmillan)

Sharon Stone

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sharon Stone (@sharonstone)

Catherine Zeta-Jones

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Salma Hayek

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)