Tento hollywoodsky pár nikdy nezverejňuje fotky svojich detí. Majú na to ten najlepší dôvod

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (evamendes/ryan_gosling_oficial)

Obľúbení herci Ryan Gosling a Eva Mendes predstavujú pre Hollywood veľmi vzácny pár. Sú spolu už takmer 10 rokov a svoj vzťah udržiavajú v absolútnom súkromí.

Nielen, že nezdieľajú žiadne detaily svojho vzťahu a rodinného života na sociálnych sieťach, nikdy neukázali ani svoje deti. Portál Brightside vysvetlil, prečo tomu tak je a prečo nechcú ukazovať fotografie svojich detí na Instagrame. Pár je spolu už od roku 2011 a nikdy o sebe nezverejňujú informácie na sociálnych sieťach a neobjavujú sa spolu ani na červenom koberci s výnimkou roka 2012, keď hrali vo filme The Place Beyond The Pines.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Mendes (@evamendes),

Súkromie si strážia

Eva sa neobjavila o Ryanovom boku ani vtedy, keď získal Zlatý glóbus za film La La Land. Počas týchto rokov zdieľali osobné správy len raz, a to keď išlo o adopciu psa. Ich fanúšikovia však vedia, že majú dve dcéry a psa, a to vďaka zriedkavým záberom od paparazzov. Eva však zdieľala fotografiu so psíkom, aby primárne inšpirovala ľudí k adopcii psov z útulkov. Napriek tomu, že nezdieľajú súkromie zo svojho rodinného života, Eva veľmi často so svojimi fanúšikmi komunikuje a pýta sa ich na rôzne veci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený I ❤️ Ryan Gosling (@ryanmygos),

Deti zverejňovať nebude

Jeden fanúšik sa jej práve opýtal, aký má dôvod na to, že nezverejňuj fotografie svojich detí. Vysvetlila, že jej deti sú ešte malé a nerozumejú tomu, keď zverejní ich fotografiu. Povedala, že ani nechce zverejniť ich fotografie, dokým nebudú dospelé a budú jej môcť dať svoj vlastný súhlas. To isté pre ňu platí aj vo fotografiách s jej partnerom, pretože to pre nich vôbec nie je podstatné a chcú zostať v súkromí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Everyone is a moon […] (@littlebitlies),

Niektoré páry to nepotrebujú

Chce zverejniť len záblesky niektorých vecí a jej muž a deti zostávajú v súkromí, pretože to je pre ňu dôležité. Množstvo párov sa rozhodne nezverejňovať svoje deti alebo zverejňovať len ich chrbát bez tváre. Zverejňovanie detí je nebezpečné, pretože môže ktokoľvek ich fotografiu zneužiť. Pri fotografiách detí známych ľudí je to ešte horšie, a preto existuje len veľmi málo hviezd, ktoré svoje deti bez problémov ukážu na sociálnych sieťach.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @sleepyhollow.2,

Čo sa týka zverejňovania párových fotografií, tak väčšina výskumov hovorí, že ľudia, ktorí sú sami so sebou spokojní a sú vo vzťahu šťastní, nepotrebujú zdieľať spoločné fotografie. Čo si o tom myslíte vy?

Najnovšie články