Sestra Keana Reevesa na svojho brata nedá dopustiť. Po tomto ho budete milovať ešte viac

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbený herec si rýchlo získal obdiv fanúšikov, keď ukázal, že ho ani sláva nezmenila. Jeho talent sa nedá zaprieť, no v prvom rade je to muž, pre ktorého je rodina všetkým.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, herec Keanu Reeves je dobre známy svojou oddanosťou filmovému priemyslu a jeho príbehy o štedrosti sa rýchlo rozšírili do sveta. V skutočnosti sa jeho dobročinnosť začala doma pri jeho sestrách, ktoré sú pre neho veľmi drahé a nedá na ne dopustiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KR TheClub (@kr_theclub)

Bol svojej rodine vždy oporou

Herec nemal práve šťastné detstvo. Otec od nich odišiel, keď mal 3 roky a Keanu sa s ním naposledy videl, keď mal 13. Jediné, čo mu tak z jeho pôvodnej rodiny ostalo, bola jeho mama a sestra Kim. Po tejto udalosti mala jeho mama veľa partnerov, vďaka čomu sa jeho život točil okolo „muža okamihu“.

Reeves má tiež 2 nevlastné sestry: Karinu z matkinho ďalšieho vzťahu a Emmu od druhej manželky jeho odcudzeného otca. A hoci sa jeho vzťah s otcom postupom času nenapravil, Keanu prevzal rolu staršieho brata a je si blízky so všetkými svojimi sestrami. Dokonca s nimi spolupracoval na filmoch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fan Page (@keanureevesfanatic)

Pre sestru obetoval kariéru

Najnovšie články