Konflikt medzi Ivanou Gottovou a Karlovou dcérou Dominikou. Toto by si vraj jej ocko neprial

Dana Kleinová

Foto: Instagram (officialkarelgott)

Manželka zosnulého speváka oznámila dôležité rozhodnutie. To síce poteší fanúšikov legendárneho speváka, ale spôsobilo rozvrat v pozostalej rodine. Manželka i dcéra sa totiž nedokážu zhodnúť v tom, čo by si Karel prial. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Extra, vdova Ivana Gottová sa rozhodla uctiť si svojho zosnulého manžela Karla Gotta spôsobom, aký mnohí fanúšikovia určite nečakali. Na štvrté výročie jeho úmrtia prezradila, že vilu Bertramka, kde spevák prežil veľkú časť svojho života, nechá prerobiť na múzeum zasvätené spevákovi s názvom VILLA GOTT. S tým však nesúhlasí Karlova dcéra Dominika.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karel Gott (@officialkarelgott)

Prežil v nej veľkú časť svojho života

Ako informoval portál Top Star, Karel Gott kúpil túto vilu v prvej polovici sedemdesiatych rokov a po rekonštrukcii ju obýval až do svojej smrti. Legendárny spevák mal v tejto vile aj klavír, a keď nehrával, maľoval na terase, odkiaľ sa díval na Prahu, obrazy. Toto miesto tak v sebe uchováva množstvo spomienok, a tak je pochopiteľné, prečo tam Ivana s dcérami nechce ostávať a radšej chce urobiť niečo, čím si svojho zosnulého manžela uctí.

Karel nechať vilu prepísať na Ivanu v roku 2015. Bol to dar k jej štyridsiatke a v roku 2017 si prešla nákladnou rekonštrukciou. A hoci by sa mohlo predpokladať, že teraz prejde ďalšou, nie je to tak. Ivana chce zachovať dom v rovnakom stave, ako ho Karel opustil.

Zmení ju na múzeum

Najnovšie články